همکاری پولکادات و کاردانو در اولین پروژه دیفای
0

همکاری پولکادات و کاردانو در اولین پروژه دیفای

بازدید : 2634

گزیده خبر:

  • پلتفرم تجارت الکترونیکی غیرمتمرکز Bondly اولین پروژه مالی غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین کاردانو خواهد بود. این پلتفورم به عنوان بخشی از قابلیت قرارداد هوشمند Goguen بر روی بلاکچین کاردانو اجرا میشود.
  • شرکت سازنده پلتفرم کاردانو ، IOHK ، این همکاری را گامی عظیم خواند .
  • برنامه Goguen که انتظار می رود تا فوریه 2021 تکمیل شود ، امکان ساخت برنامه های غیرمتمرکز بر روی شبکه را فراهم مکند.
  • Goguen  ادغام پروژه های مالی غیرمتمرکز در اکوسیستم کاردانو را به تصویر خواهد کشید.

چارلز هاسکینسون مدیرعامل IOHK گفت:

“معرفی برنامه هایی مانند Bondly در این پلتفرم به امور مالی غیرمتمرکز اجازه میدهد تا با پتانسیل واقعی خود کار کنند. و در نهایت کاملاً جایگزین سیستم مالی جهانی دیجیتال شود. وی این همکاری را برای ادامه هدف هر دو شرکت که به کارگیری امور مالی غیرمتمرکز در مقیاس انبوه است، اعلام کرد.

در آینده، Bondly به منظور تکمیل پلتفورم پولکادات ارمزارز خود را با نام BONDLY به پلتفرم کاردانو اضافه خواهد کرد. به علاوه، این امر دو محصول اصلی این شرکت را از طریق پلتفرم معاملات خارج از بورس BSwap و پلتفرم تجارت الکترونیکی BONDProtect به هم پیوند میزند.

پلتفرم های BSwap و BONDProtect قابلیت های مثل ضمانت نامه غیرمتمرکز و حمایت از خریدار، را برای کاربران فراهم میکند.

برخلاف اتریم که به معاملات اتر، نسبت به معاملات انجام شده با توکن ERC-20 اهمیت بیشتری میدهد ، به روزرسانی Goguen بین معاملات کاردانو و سایر توکن های معامله شده در این پلتفرم تفاوتی قائل نخواهد بود. این ویژگی عملکرد بهتری را برای توکن های غیربومی فراهم می کند . چرا که باعث میشود این توکن ها از تمام ویژگی های امنیتی و قابلیت های قرارداد هوشمند توکن بومی کاردانو یعنی ADA، برخوردار باشند.

مزیت های طرح دیفای کاردانو

پس از اجرای کامل به روزرسانی Goguen در پلتفرم کاردانو ، پروژه Marlowe در این پلتفرم آغاز خواهد شد. به موجب این طرح امکان استفاده از وامهای فرد به فرد و قراردادهای مابه التفاوت (CFDS) مستقیماً در پلتفرم کاردانو  فراهم میشود.

کاربران این پلتفرم می توانند ، قالبهای آماده قراردادهای مالی غیرمتمرکز و دارایی های دیجیتالی خود را راه اندازی کنند.  و شرایط معاملات را تغییر دهند.

در اوایل این هفته ، این شرکت از راه اندازی یک پروژه مالی غیرمتمرکز دیگر به نام Liqwid  خبر داد. Liqwid  بهعنوان یک کاندیدای احتمالی برای دریافت ۲۵۰،۰۰۰ دلار بودجه ADA است. البته لازم به ذکر است که این پرژه بخشی از پروژه اصلی Catalyst میباشد.

هاسکینسون همیشه افکار جاه طلبانه ای برای کاردانو داشته. وی در ژوئیه 2020 ، اظهار کرد که کاردانو به یک رهبر در بخش امور مالی غیرمتمرکز تبدیل میشود. شش ماه قبل ، مدیر عامل IOHK در مصاحبه ای آنلاین در یوتیوب اعلام کرد:

 کاردانو تا پایان سال به عنوان رمزارز شماره یک جهان جایگزین بیت کوین خواهد شد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x