نهنگ‌ ها فرصت خرید در کف را غنیمت شمردند و بیت کوین خریدند
0

نهنگ‌ ها فرصت خرید در کف را غنیمت شمردند و بیت کوین خریدند

بازدید : 1394

گزیده خبر:

به گزارش کریپتوپوتیتو، نهنگ‌ ها از افت اخیر به 29 هزار دلار به‌عنوان فرصتی برای جمع‌آوری بیشتر بیت کوین و خرید در کف استفاده کردند و دارایی‌های جدید خود را از صرافی‌ها خارج نمودند.

فرصت شماری نهنگ‌ ها برای خرید در کف

نهنگ‌های بیت کوین، افرادی هستند که در کیف پول آنها صد تا ده هزار واحد بیت کوین وجود دارد. این افراد در تعیین روند بازار نقش بسیار مهمی دارند. همان‌طور که اخیراً گزارش دادیم، این نهنگ‌ ها در کمتر از یک ماه پیش، با خرید بیش از 90 هزار واحد بیت کوین، تقریباً نیمی از گردش کل این ارز را در اختیار درآوردند.

عملکرد نهنگ‌ ها تأثیر شدیدی بر بازار دارد. برای مثال، هفته گذشته هم‌زمان با افت، شاخص کاپیتولاسیون نهنگ‌ ها منفی شد و از فروش دارایی آنها پرده برداشت که این مهم منجر به افت بیشتر قیمت شد.

افت قیمت آن زمان بیت کوین را از قله 40 هزار دلاری پایین آورد. اما اصلاح قیمت، دو روز پیش به اوج خود رسید و بیت کوین برای اولین بار از ژانویه از 30 هزار دلار پایین‌تر رفت.

داده‌های جدید CryptoQuant نشان می‌دهند که نهنگ‌ها در این افت قیمت، فرصت را غنیمت شمرده و خرید کردند. این شرکت تحلیلی معتقد است برخی از نهنگ‌ها دوباره تصمیم به انباشت بیت کوین گرفته‌اند.

چه کسی دوباره بیت کوین خرید؟

در طول اصلاح قیمت‌ها، جامعه پر سروصدای ارزهای دیجیتال همواره دوست دارد تا حمایت خود از پادشاه رمزارزها را در رسانه‌های اجتماعی نشان دهد. علاوه بر این، برخی با بیان اینکه با خرید در کف سود برده‌اند حمایت خود را ابراز می‌کنند.

شرکت مدیریت آرک اینوستمنت (ARK Investment) نیز همین کار را کرد. در خلاصه کاری روزانه این شرکت عنوان ‌شده که این شرکت مدیریت دارایی از صندوق بیت کوین گری اسکیل برای خرید بیش از یک میلیون سهام استفاده کرده است.

آنتونی پمپلیانو و مایکل سوننشاین مدیرعامل گری اسکیل نیز در حساب توییتری خود از خرید در کف خبر دادند. مدیرعامل گری اسکیل نوشت:

«شما گریه می‌کنید. من می‌خرم.»

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x