گوگل ممنوعیت سیستم تبلیغات خود برای صرافی‌ها و کیف پول‌های دیجیتال را لغو کرد
0

گوگل ممنوعیت سیستم تبلیغات خود برای صرافی‌ها و کیف پول‌های دیجیتال را لغو کرد

بازدید : 1335

گزیده خبر:

پس از سه سال، غول جستجوی گوگل بالاخره تصمیم گرفت تا ممنوعیت کیف پول‌ها و صرافی‌های دیجیتال را برای استفاده از سیستم تبلیغات گوگل لغو کند.

لغو ممنوعیت کریپتویی سیستم تبلیغات گوگل

به گزارش کریپتوپوتیتو، سه سال از ممنوعیت‌های گوگل برای صرافی‌ها و کیف پول‌های دیجیتال مبنی بر عدم استفاده از گوگل ادز (Google Ads) می‌گذرد. با این حال، گوگل تصمیم گرفته تا این ممنوعیت‌ها را لغو کند.

بر اساس سند به اشتراک گذاشته شده توسط گوگل، این شرکت با به‌روزرسانی خدمات و سیاست‌های مالی خود در ماه آگوست، در رابطه با تصمیم جدید خود و همچنین موارد مورد نیاز برای استفاده از سرویس تبلیغات شفاف‌سازی خواهد کرد.

در کنار انطباق بر کلیه الزامات قانونی و مقررات گوگل ادز، لازم است پلتفرم‌های کریپتویی در FinCEN (شبکه اجرای جرایم مالی) نیز ثبت شده باشند.

در حال حاضر، تنها محدودیت‌های صرافی‌های آمریکایی برای استفاده از سیستم تبلیغات گوگل برداشته خواهد شد. با این حال، برخی محدودیت‌ها برای شرکت‌های کریپتویی ارائه‌دهنده عرضه اولیه کوین (ICO)، پروتکل‌های معاملاتی دیفای و خدمات مشابه باقی خواهد ماند.

با این حال، در مدت اخیر صرافی‌های بزرگ بی حرکت ننشسته و از راه‌های دیگر برای توسعه تجارت خود استفاده کرده‌اند. برای مثال، صرافی آمریکایی FTX با حمایت از تیم میامی هیت، به اولین صرافی دیجیتالی تبدیل شد که از یک تیم بسکتبالی حمایت مالی انجام می‌دهد.

آلفابت، شرکت مادر گوگل در ماه مارس سال 2018 به برخی موارد قانونی اشاره کرد که این شرکت را به سیاست‌های شدید در برابر تبلیغات کریپتویی واداشته است.

با این حال، در پلتفرم‌های دیگر گوگل همچون یوتیوب، همچنان پروژه‌های کریپتویی امکان تبلیغ دارند. در همین راستا، در آپریل 2020 از گوگل برای فراهم نمودن بستری برای تبلیغ پروژه‌های کلاهبرداری کریپتویی انتقاد شد.

با این حال، به نظر می‌رسد که ممنوعیت سیستم تبلیغات گوگل برای صرافی‌ها و کیف پول‌های دیجیتال پس از سه سال به پایان رسیده باشد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x