در اثر ریزش بازارها Grayscale نیم میلیارد دلار دیگر را نیز از دست داد
0

در اثر ریزش بازارها Grayscale نیم میلیارد دلار دیگر را نیز از دست داد

بازدید : 1303

گزیده خبر:

به گزارش U.today ، ریزش های اخیر ارزهای دیجیتال مقدار ضرر صندوق Grayscale را به 0.5 میلیارد دلار دیگر رسانده است.

یکی از زیرمجموعه های گروه ارز دیجیتال Barry Silbert، بزرگترین صندوق سرمایه‌گذاری دیجیتال Grayscale Investments است. این صندوق اعلام کرد که دارایی های دیجیتال آن در 25 ژوئن دچار ریزش نیم میلیارد دلاری شده است. این صندوق روز گذشته نیز بالغ بر 29.5 میلیارد دلار ضرر کرده بوده است.

خروجی از صندوق Grayscale

امروز رمزارز برجسته ، 7 درصد دیگر از دست داد و از منطقه 32000 دلاری به 30،000 دلار سقوط کرد. روز جمعه ، بیت کوین در منطقه 35000 دلار معامله می شد. اکنون با توجه به داده های ارائه شده توسط Bybt ، دارایی های دیجیتال گری اسکیل بخاطر افزایش خروجی از صندوق های سرمایه‌گذاری این شرکت، در حال کاهش است.

به ویژه این کاهش در مورد Bitcoin Trust ، Ethereum Trust و ETC Trust که سهام آنها با تخفیف معامله میشوند، قابل مشاهده است. با این حال ورودی به صندوق های altcoins trust به صورت هفتگی و ماهانه ادامه دارد.

در حال حاضر ، بیت کوین برخی از ضررهای امروز را بازیابی کرده و در حدود 31654 دلار قرار دارد. اتریوم نیز با 1,795 دلار معامله میشود.

جزعیات سرمایه گذاری های grayscale
جزعیات سرمایه گذاری های grayscale

Grayscale بازار آلتکوین های خود را گسترش می دهد

همانطور که در اوایل این ماه گزارش کردیم، بزرگترین شرکت مدیریت دارایی دیجیتال Grayscale اعلام کرد در حال بررسی گسترش صندوق های سرمایه‌گذاری بر بر پایه آلتکوین ها است. در اعلامیه رسمی خود ، Grayscale خاطرنشان می کند که همه التکوین های اضافه شده، محصولات سرمایه گذاری جداگانه ای را تشکیل نمی دهند. ظاهراً ، برخی از آلتکوین های کوچک تنها مختص گسترش پورتفولیو های موجود هستند. این شرکت سرمایه گذاری همچنین یادآوری می کند که ایجاد یک محصول سرمایه گذاری یک فرایند پیچیده و چند وجهی است که نیاز به تجزیه و تحلیل دقیق بازار و کنترل داخلی و همچنین ارائه مکانیزم های قابل اعتماد برای نگهداری و پشتیبانی نظارتی دارد.

از جمله آلتکوین های در نظر گرفته شده وان اینچ ، Bancor ، curve ، کاوا، Internet Computer سولانا Kyber Network، Polygon و Ren هستند.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x