گری اسکیل: اگر درخواست ETF ما دوباره رد شود از کمیسیون بورس شکایت می‌کنیم
0

گری اسکیل: اگر درخواست ETF ما دوباره رد شود از کمیسیون بورس شکایت می‌کنیم

بازدید : 632

فکت کوینز: کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا نشان داده که بسیار در مقابل تایید صندوق‌های قابل معامله بورسی (ETF) بیت کوین سخت‌گیر است. شرکت سرمایه‌گذاری گری اسکیل، یکی از شرکت‌های درخواست دهنده برای راه‌اندازی ETF به تازگی گفته است در صورتی که کمیسیون بورس آمریکا با درخواست آنها مخالفت کند، از این آژانس شکایت خواهد کرد.

مایکل سوننشاین، مدیرعامل شرکت گری اسکیل در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ خاطرنشان کرد همه گزینه‌ها از جمله اقدام قانونی علیه کمیسیون بورس روی میز است و این شرکت تمامی تلاشش برای تبدیل صندوق بیت کوین خود به ETF را خواهد کرد.

با توجه به اینکه کمیسیون بورس تاکنون درخواست‌ بسیاری از شرکت‌ها را رد کرده است، ممکن است این پیام گری اسکیل را به یک تهدید تلقی کند. این آژانس تاکنون با درخواست راه اندازی ETF آنی شرکت‌های فیدیلیتی، فرست تراست، NYDIG و ون‌اک مخالفت کرده است.

بیشتر بخوانید: ETF بیت کوین چیست؟ نکاتی که باید درباره ETF ارزهای دیجیتال بدانید

گری اسکیل برای اولین بار در آوریل سال 2021 درخواست خود برای تبدیل صندوق بیت کوین به ETF آنی را به کمیسیون بورس ارائه کرد. این درخواست با توجه به تایید ETF های آتی بیت کوین توسط کمیسیون بورس ارائه شد اما این آژانس تحت رهبری گری گنسلر با تمامی درخواست‌های مبنی بر راه‌اندازی ETF آنی مخالفت کرد.

اخیرا گری اسکیل از سرمایه‌گذاران خود خواسته تا درخواست خود مبنی بر مورد تایید قرار گرفتن ETF آنی این شرکت را به کمیسیون بورس ارجاع دهند. https://www.oldhouseonline.com علاوه بر این، صفحه‌ای در وب سایت گری اسکیل به اطلاع رسانی در رابطه با ETF و همچنین ارائه نظرات مختلف اختصاص داده شده است.

در پاسخ به درخواست‌های متعدد راه‌اندازی ETF آنی، کمیسیون بورس از مردم خواسته است تا نظرات خود را در این رابطه ارائه کنند. نظرات بایستی در یک دوره 240 روزه ارائه شود.

کمیسیون بورس پیش‌تر استدلال کرده بود به دلیل امکان دستکاری بازار، با ETF های آنی مخالفت می‌کند چراکه سرمایه‌گذاران در معرض خطر قرار می‌گیرند.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x