اسکات مینرد همچنان به پیش بینی نزولی خود اعتقاد دارد
0

اسکات مینرد همچنان به پیش بینی نزولی خود اعتقاد دارد

بازدید : 1653

فکت کوینز: اسکات مینرد، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری شرکت گوگنهایم پارتنرز در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ در پیش بینی نزولی قیمت و از دست رفتن حمایت 30 هزار دلاری و کاهش به 15 هزار دلار خود تأکید کرد. در همین حال، مایک مک گلون، استراتژیست ارشد بلومبرگ اصلاح قیمت کنونی را برای بلوغ حمایتی بیت کوین ضروری توصیف کرد.

پیش بینی نزولی اسکات مینرد

به گزارش یوتودی، مینرد در این مصاحبه خاطرنشان کرد که سطح 15 هزار دلار همان جایی است که روند قیمت ما را به آن خواهد رساند. وی معتقد است همچنان هوای بیشتری باید از حباب قیمتی بیت کوین بیرون بیاید.

پیش بینی نزولی مینرد با اشاره به این واقعیت مطرح شده که چرخه‌های استاندارد نزولی بیت کوین 80 درصد اصلاح داشته است. مدیر ارشد سرمایه‌گذاری گوگنهایم پارتنرز معتقد است رقابت با سایر پروژه‌های ارز دیجیتال و همچنین عدم اطمینان می‌تواند فشار بیشتری را به بیت کوین وارد کند.

بیت کوین امروز پس از فشار فروش وحشتناک دو روز پیش و سقوط به زیر 30 هزار دلار مجدداً اوج گرفت. صعود امروز بیت کوین می‌تواند ناشی از صحبت‌های اخیر ایلان ماسک و جک دورسی در کنفرانس  The B Word باشد. ایلان ماسک در این مصاحبه از دارایی‌های دیجیتال خود پرده برداشت و جک دورسی هدف نهایی بیت کوین را تحقق صلح جهانی عنوان کرد.

بیشتر بخوانید: جک دورسی: هدف نهایی بیت کوین برقراری صلح جهانی است

مایک مک گلون: اصلاح قیمت بیت کوین ضروری بود

در همین حال، مایک مک گلون، استراتژیست ارشد بلومبرگ معتقد است اصلاح قیمت اخیر بیت کوین به زیر 30 هزار دلار برای «بلوغ حمایتی» بیت کوین ضروری بوده و بعدها آن را به سمت اوج‌هایی بالاتر سوق خواهد داد.

مک گلون معتقد است اصلاح قیمت کنونی را نمی‌توان نشانه‌ای مبنی بر فرارسیدن روزهای تاریک بیت کوین در نظر گرفت.

استراتژیست ارشد بلومبرگ بارها در حساب توییتری خود از پیش بینی صد هزار دلاری شدن بیت کوین گفته و معتقد است این مهم در چند سال آتی محقق خواهد شد.

2
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x