افزایش 92 درصدی هش ریت بیت کوین در دو ماه اخیر؛ سختی افزایش خواهد یافت

افزایش 92 درصدی هش ریت بیت کوین در دو ماه اخیر؛ سختی افزایش خواهد یافت
0
بازدید : 2255

فکت کوینز: در چند وقت اخیر شاهد بهبود قیمت بیت کوین بوده‌ایم و هش ریت شبکه، نسبت به 67 روز قبل که کمترین میزان 67 اگزاهش بر ثانیه به ثبت رسید، بسیار بالاتر است. آمار و ارقام نشان می‌دهد که هش ریت بیت کوین در وضعیت کنونی، نسبت به 28 ماه ژوئن 92 درصد افزایش یافته است. انتظار می‌رود که سختی استخراج نیز طی 4 روز آینده افزایش یابد.

افزایش 92 درصدی هش ریت بیت کوین

به گزارش بیت کوین نیوز، قیمت بیت کوین طی هفت روز گذشته بیش از 7 درصد افزایش‌یافته و روز جمعه ارزش بازار آن از 950 میلیارد دلار فراتر رفت. داده های coinwarz.com نشان می‌دهد که هش ریت بیت کوین نسبت به اواخر ماه ژوئن بسیار بهبود یافته است.
در آن زمان، به دلیل سرکوب گسترده ماینرهای چینی، هش ریت بیت کوین به 69 اگزاهش بر ثانیه سقوط کرد و در پی آن، سختی استخراج 15.97 درصد و کمی بعد 5.3 درصد دیگر کاهش یافت.
با کاهش هش ریت بیت کوین در آن زمان، شبکه بیت کوین بزرگ‌ترین افت در سختی استخراجش را تجربه کرد. در تاریخ 3 ژوئیه، هش ریت بیت کوین 28 درصد کاهش پیدا کرد و پس از آن، دوباره در 17 جولای، افتی 4.81 درصدی را تجربه کرد.
اما پس از چهار بار کاهش سختی استخراج، روند هش ریت شبکه افزایشی شد و در دو ماه اخیر شاهد بهبود قیمت و هش ریت بیت کوین بوده‌ایم.

بیشتر بخوانید: سختی شبکه (difficulty) ،سیاستی از پیش تعیین شده

احتمال افزایش سختی استخراج

از آن زمان هش ریت بیت کوین در روندی افزایشی قرار داشته و در مجموع 6.03 و 12.24 درصد افزایش یافته است. به دنبال رشد 6 درصدی، سختی استخراج نیز 7.31 درصد افزایش یافت.
بر اساس داده‌های coinwarz، هش ریت فعلی شبکه بیت کوین در سطح 133 اگزاهش بر ثانیه قرار دارد و انتظار می‌رود طی چهار روز، سختی استخراج از 17.62 تریلیون واحد به 17.98 تریلیون واحد افزایش یابد و استخراج بیت کوین سخت‌تر شود.

رشد قیمت بیت کوین

همزمان با افزایش هش‌ریت، قیمت بیت کوین نیز افزایش یافت و به مرز 51 هزار دلار رسید. افزایش قیمت بیت کوین پس از منتشر شدن گزارش ناامیدکننده اداره کار آمریکا از آمار شغل‌های این کشور رخ داد. بر اساس این گزارش، اقتصاد آمریکا در ماه آگوست تنها 235 هزار شغل جدید ایجاد کرده که اختلاف زیادی با پیش‌بینی 733 هزار شغلی داشته است.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x