لارک دیویس تحلیلگر مطرح بازار به معرفی 5 آلت کوین مستعد رشد پرداخته است
0

لارک دیویس تحلیلگر مطرح بازار به معرفی 5 آلت کوین مستعد رشد پرداخته است

بازدید : 1655

فکت کوینز: لارک دیویس تحلیلگر و معامله گر مطرح بازار ارزهای دیجیتال، 5 رمز ارز را که از نظرش توانایی رشد در ماه آینده را دارند، معرفی کرده است.

رمز ارز EGLD

به گزارش دیلی هودل، دیویس به 448 هزار دنبال کننده خود در یوتیوب گفته است از نظرش ارز EGLD توکن بومی پروژه الروند (Elrond) توانایی رشد دارد. وی در رابطه با بنیاد این پروژه نیز اذعان داشته است که در ماه آینده صرافی غیر متمرکز این پروژه راه اندازی می‌شود. دیویس درباره الروند اذعان داشت:

«الروند همان اتریوم 2.0 است. اما اکنون زیبایی یک تکنولوژی را نیز دارد و کوینی است که در حال رشد بوده و توجهات جامعه را به خود جلب کرده است. همچنین آنها در شرف راه اندازی اکوسیستم غیر متمرکز و اکوسیستم توکن خود نیز هستند.»

بر اساس صحبت های دیویس، راه اندازی صرافی غیر متمرکز شروع خوبی برای اکوسیستم امور مالی غیر متمرکز الروند است.

نمودار روزانه EGLD

رمز ارز DOT

دومین ارز در لیست دیویس DOT، توکن بومی بلاک چین پولکادات است. این تریدر در رابطه با این توکن به برگزاری حراج پاراچین های آن در 11 نوامبر اشاره داشته است. وی در این رابطه افزود که در حراج پاراچین های پولکادات شاهد ورود سرمایه زیادی خواهیم بود.

این حراج به شرکت کنندگان اجازه می‌دهد تا با مشخص کردن قیمت پروژه مد نظر خود برای حمایت و ایمن کردن یکی از زنجیره های پولکادات را انتخاب کنند.

نمودار روزانه DOT

رمز ارز MOVR

توکن بعدی که دیویس درباره آن امیدوار است، MOVR توکن قرارداد هوشمند پروتکل شبکه مون ریور (Moon River) است. وی درباره مون ریور می‌گوید که جامعه بزرگی حامی این پروژه هستند. وی همچنین اذعان داشته است که بازار ساز خودکار سوشی سواپ در آستانه ادغام شدن با مون ریور است.

مطلب مفید: قابلیت های جدید پیامرسان سکرتوم (Secretum) مبتنی بر سولانا

دیویس در رابطه با مون ریور گفت:

«ما شاهد ورود پروتکل های دیفای به مون ریور خواهیم بود. در نتیجه عملا مون ریور همان اتریوم است اما روی کوزاما، با این تفاوت که ارزش کل آن به 1 میلیارد دلار نرسیده است.»

نمودار روزانه رمز ارز MOVR

توکن Wild

ارز دیجیتال بعدی که دیویس نسبت به آینده آن خوش بین است، WILD توکن بومی Wilder World است. Wilder World یک پروژه غیر متمرکز متاورس مبتنی بر اتریوم است. دیویس در رابطه با آن می‌گوید:

«چیزی که می‌گویم آن است که ارزش بازار آن به 1 میلیارد دلار خواهد رسید. شاید حتی چندین میلیارد دلار وقتی که به اهمیت متاورس و سازه های آن نگاه کنید. چه چشم انداز زیبایی!»

نمودار روزانه رمز ارز Wild

کوین LUNA

آخرین کوین در رادار دیویس نیز لونا، توکن بومی پلتفرم قرارداد هوشمند ترا (Terra) است. وی پیش بینی کرده است که به دلیل پروژه های فراوانی که در آینده نزدیک روی ترا راه اندازی خواهند شد، قیمت لونا به 100 دلار خواهد رسید.

نمودار روزانه رمز ارز لونا

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
coinex
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x