پیاده سازی یک قانون جدید توسط روسیه برای امنیت توکن ها
1

پیاده سازی یک قانون جدید توسط روسیه برای امنیت توکن ها

بازدید : 2156

بروزرسانی :آگوست 4, 2020 @ 5:08 ق.ظ

روسیه به تازگی اولین قانون رمز ارزی خود برای امنیت توکن ها و بعد از ۵ سال وضع کرد. اسم این قانون را” دارایی‌های مالی دیجیتالی ” گذاشت. که تا اکنون نسخه‌های خیلی گوناگونی داشته.
مثلاً ورژن سال قبلی به گونه‌ای بود که برای مرزهای دیجیتالی مختلف هیچ تفاوتی قائل نمی‌شد. یک قانون دیگری که امسال به وضع رسید به این شرح بود که اگر فردی مبلغ بالایی ارز دیجیتال میخرید به زندان محکوم می‌شد. و در صورت خرید مبالغ پایین‌تر باید جریمه پرداخت می‌کرد.

همانطور که می دانیم کریپتوکارنسی یک ارز دیجیتال یا مجازی است که توسط کریپتوگرافی پشتیبانی می‌شود. این مولفه مانع جعل و صرف هزینه مضاعف در اکوسیستم کریپتو می‌شود. یکی از ویژگی‌های مشخص ارزهای رمزپایه این است که به طور کلی توسط هیچ مرجع مرکزی صادر نمی‌شود. این ویژگی باعث می‌شود که آن‌ها از نظر تئوری در برابر مداخلات یا دستکاری های دولت مصون باشند.
آخرین قانونی که وضع شد در باب ارزهای دیجیتال بود که معامله گران روس را وادار به ادا کردن جریمه‌های سنگین می‌کرد. این قانون اینگونه بود که خرید کالا، و پرداخت هزینه سرویس‌ها را با رمز ارز محدود می‌کرد. چون قانون پیش بینی شده بعدی رمز ارزها اصلاً به رمز ارز مربوط نخواهد شد، تجارت کردن ارزهای دیجیتال جداگانه در آینده قانون گزاری می‌شوند.

 

 

امنیت توکن ها برابری می‌کند با میزان دارایی‌های ارزی دیجیتالی

.

0
1
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
mo jam
2 سال ago

besyar aliiiiiiii

بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

1
0
نظر خود را بنویسید !x