ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت (Hotbit)

ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت (Hotbit)
0
بازدید : 3990

هات بیت Hotbit یک صرافی ارز دیجیتال نسبتاً جدید است. این صرافی آماده است تا به سرمایه گذاران رمز ارز، توانایی ترید یک لیست طولانی از کوین ها را ارائه بدهد. هات بیت به عنوان یک پلتفرم تبادل دارایی دیجیتال، به خوبی طراحی شده، و خدمات استفاده و پشتیبانی از ارزهای دیجیتال اصلی را ارائه می‌دهد. در این مقاله از فکت کوینز به بررسی مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت می پردازیم.

مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت
مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت

تیم جهانی هات بیت در صنعت ارزهای دیجیتال و همچنین بازار مالی سنتی تجربه دارد. تجربه کارآفرینی تیمی به این پلتفرم در جذب نقدینگی از منابع متعدد کمک می کند.

تیم صرافی هات بیت در وب سایت خود عنوان می کنند که به ارزشهای اصلی فناوری بلاک چین و بیت کوین اعتقاد دارند. آنها احساس می کنند که این اصول، همراه با اصول قراردادهای هوشمند و دفتر توزیع شده، شیوه اعتماد مردم به یکدیگر را تغییر می دهد. این تیم همچنین احساس می کند که از طریق فناوری بلاک چین، افزایش کارایی معاملات، موانع کمتری برای متوقف کردن تراکنش ها و در نهایت تأثیر زیادی بر اقتصاد جهانی وجود دارد.

هات بیت مأموریت خود را به عنوان یک پلتفرم صرافی در کلاس جهانی و توانایی ادغام دارایی های برجسته بلاک چین، ارائه خدمات تبادل دارایی که ایمن تر و همچنین راحت تر باشد، عنوان می کند.

مطلب مفید: ماشین حساب سود استخراج

ثبت نام در صرافی هات بیت Hotbit

می توانید تقریباً از هر صفحه وب سایت ، از جمله صفحه اصلی ، در Hotbit ثبت نام کنید. در صفحه اصلی ، دکمه “Register” در گوشه بالا سمت راست قرار دارد. از شما خواسته می شود ایمیل خود را وارد کنید و با شرایط و ضوابط موافقت کنید. از آنجا، اطلاعات حساب را پر می کنید.

در این مرحله، باید حساب خود را با کد کلیدی که در ایمیل خود دریافت می کنید تأیید کنید. با انتخاب Google Authenticator یا پیام کوتاه نوشتاری ، از آنجا به احراز هویت دو عاملی خواهید رفت. برای تأیید تنظیم حساب خود ، کد احراز هویتی را که دریافت می کنید وارد کنید. اکنون ، شما آماده ورود به سیستم و استفاده از صرافی هات بیت هستید.

ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت

تمام معاملات در صرافی هات بیت از طریق صفحه “Exchange” انجام می شود. در سمت چپ صفحه نمایش، با انتخاب جفت ارز دیجیتالی که می خواهید ترید را شروع کنید. سپس بلافاصله در پایین نمودار، به بخش خرید و فروش بروید.

مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت
مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت

با گزینه خرید در سمت چپ و فروش در سمت راست معاملات از طریق لیمیت اوردرز (limit orders) انجام می شود. برای مثال در مورد جفت ETH / BTC ، گزینه های شما “Buy ETH” یا “Sell ETH” خواهد بود. در هر صورت، قیمت به طور خودکار در سطح بازار پر می شود. با استفاده از دکمه های مثبت و منفی می توانید رقم را با قیمت انتخابی خود تنظیم کنید. سپس مقدار ارز رمزنگاری شده ای را که می خواهید بخرید یا بفروشید وارد کنید یا درصدی از کل مبلغ حساب خود را (25 ، 50 ، 75 یا 100 درصد) انتخاب کنید. کل ارز مورد نظر به طور خودکار به روز می شود.

مطلب مفید: ترید ارز دیجیتال در صرافی بیتمکس (BitMex)

صرافی Hotbit چه اطلاعاتی در اختیار تریدرها قرار می دهد؟

به خاطر داشته باشید که همه جفت های معاملاتی در Hotbit شامل ETH یا BTC هستند زیرا این دو ارز رمزپایه محبوب محسوب می شوند. وقتی به صفحه “Exchange” وب سایت Hotbit می روید ، جفت ارز پیش فرض ETH / BTC است. که در بالای صفحه همراه با آخرین قیمت، چه از نظر ارز دیجیتال و چه از نظر دلار، ظاهر می شود.

در سمت راست آن، تغییر 24 ساعته، حداکثر 24 ساعته، کمتر 24 ساعت و حجم 24 ساعته را مشاهده خواهید کرد. در مرکز صفحه یک نمودار نشان داده شده است. که رابطه ارزهای دیجیتال موجود در جفت را با توانایی حرکت ماوس برای دیدن مقدار دقیق در یک زمان خاص نشان می دهد.

این نمودار دارای گزینه های بی شماری برای سفارشی سازی است. از جمله انتخاب نمودار میله ای، شمع، شمع توخالی، Heikin Ashi، نمودار خطی یا منطقه در لیست انتخاب هستند. گزینه پیش فرض شمع است. همچنین گزینه تغییر فواصل با گزینه هایی از جمله 1 ، 5 ، 15 و 30 دقیقه یا 1 ، 2 و 4 ساعت تا 1 روز نمایش داده شده.

تریدرهای پیشرفته می توانند بر روی نماد یک نمودار بلافاصله بالای نمودار کلیک کرده. و ده ها شاخص برای مشاهده پیدا کنند. همچنین می توانید نمودار را از نظر رنگ، ضخامت خط قیمت، محل مقیاس و نوع، پس زمینه و منطقه زمانی کاملاً شخصی سازی کنید.

مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت
مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت

در سمت راست نمودار، دفترسفارشات را پیدا خواهید کرد؛ با گزینه های فقط سفارشات “buy” ، فقط سفارشات “sell” یا هر دو، و انتخاب رقم اعشار از پنج تا هشت. در زیر دفتر سفارشات ، تاریخچه تجارت ، شامل قیمت ، مقدار و تاریخ و زمان وجود دارد.

مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت
مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت

در سمت چپ trade history و زیر نمودار، بخشی برای ثبت سفارشات با سابقه سفارش شخصی خود و باز کردن سفارشات را در زیر آن پیدا خواهید کرد.

مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت
مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت

در سمت چپ صفحه “Exchange”، همه جفت ارزهای دیجیتالی که توسط Hotbit پشتیبانی می شوند، خواهید یافت. برگه BTC یا ETH را انتخاب کنید یا به موارد دلخواه خود بروید که با قلب علامت گذاری کرده اید. می توانید جفت های رمزنگاری را بر اساس قیمت، حجم یا USD مرتب کنید. و هرکدام روش مرتب سازی انتخابی شما را با درصد تغییر در کنار آن نشان می دهند. همچنین گزینه جستجو برای یک جفت رمزنگاری وجود دارد. بنابراین لازم نیست که در لیست در حال گسترش حرکت کنید. با کلیک بر روی هر یک از این جفت ارزهای دیجیتال، کلیه نمودارها و اطلاعات 24 ساعته بر اساس آن تنظیم می شود.

مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت
مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت

Hotbit از چه ارزهای دیجیتالی پشتیبانی می کند؟

هات بیت دائماً در تلاش است تا مبادله را بهبود بخشد و به سرعت ارزهای دیجیتال جدیدی را به لیست اضافه می کند. هنگام نوشتن این مقاله ، 28 ارز رمزپایه پشتیبانی شده در صفحه هزینه ها ذکر شده. این ارزها شامل موارد زیر است.

BTC ، ETH ، ACAT ، ATN ، BOOL ، BOX ، BXX ، EKO ، ELF ، EOS ، EOSDAC ، GVT ، HAND ، HOT ، HTB ، ICX ، OMG ، ONT ، QASH ، QUN ، SPHTX ، TCASH ، THETA ، TNB ، TOMO ، TRX ، WICC و ZIL.

مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت
مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت

صرافی هات بیت همچنین پشتیبانی از ارزهای دیجیتال اضافی را اعلام کرده است که هنوز به صفحه کارمزد اضافه نشده است ، از جمله: ENG ، LOOM ، NEXO ، SKM ، SS و ZRX. بر اساس صفحه خبر، مشخص است که هات بیت به طور فعال در تلاش است تا پیشنهادات ارز دیجیتال خود را گسترش دهد. به ویژه اینکه اعلامیه های اخیر ارزهای دیجیتال اضافه شده طی چند روز گذشته بوده است. به این ترتیب، می توانید انتظار داشته باشید که لیست ها به طور مداوم رشد کنند.

در پایین صفحه، Hotbit پیوندی برای اعمال به لیست دارد. از جمله دستورالعمل ها و فرم درخواست. متأسفانه، این پیوند شما را به یک صفحه به زبان چینی می برد. اما پیوند به خود فرم به زبان انگلیسی است و ترجمه وب سایت برای صفحه برای درک اصول کافی است. به سادگی فرم را پر کنید و آن را به آدرس ایمیل ذکر شده ایمیل کنید. مراحل صدور گواهینامه دو روز کاری طول می کشد. پس از این، ظرف یک روز پاسخ دریافت خواهید کرد.

کارمزد در هات بیت HotBit

واریز به Hotbit سریع و همچنین رایگان است. صرافی هات بیت امکان واریز بدون نگرانی در مورد کاهش مقدار رمز ارز شما را امکان پذیر می کند. حداقل کارمزدهای برداشت وجود دارد که براساس رمز ارز مورد نظر متفاوت است. هنگام مشاهده کارمزدهای برداشت، به خاطر داشته باشید که هر یک از ارزهای دیجیتال در حال برداشت ذکر شده است. کارمزد مقدار بیشتری از توکن ها در واقع ممکن است ناچیز باشد.

با کلیک بر روی پیوند “Fees” در پایین صفحه، می توانید لیست به روز شده کارمزدها را از طریق وب سایت Hotbit پیدا کنید.

هات بیت از طریق کارمزد تراکنش سود خود را کسب می کند و از یک مدل سازنده استفاده می کند؛ از طریق بازار سازهایی که نقدینگی را به بازار تزریق می کنند، کارمزد تراکنش های صفر دارند و پیشنهادات خرید و پیشنهادات فروش. سفارشات خرید یا سفارشات فروش، هزینه معامله 0.0025 را پرداخت می کنند. به دلیل محدود بودن رقم اعشار با توکن های HAND ، سازندگان هزینه تراکنش را برای این توکن پرداخت نمی کنند و متصدیان برای پردازش تراکنش 0.2 درصد هزینه پرداخت می کنند.

مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت
مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت

صفحه کارمزدها همچنین یک تجدید نظر سریع در مدل maker-taker ارائه می دهد. به خاطر داشته باشید که سفارشات پنهان و همچنین سفارش های محدودی که با سفارشات پنهان مطابقت دارند، باز هم به کارمزدهای تراکنش احتیاج دارند.

مسابقات هات بیت

هات بیت تعدادی مسابقه برگزار می کند. به طور معمول آنها را در صفحه اصلی و در بخش اخبار اعلام می کند. با مشاهده صفحه اخبار صرافی، می توانید برخی از مسابقات قبلی را ببینید. در اوایل ماه مه، مسابقه ای به پایان رسید که در آن کاربران براساس حجم معاملات مربوط به HAND رتبه بندی می شدند و سپس 300 میلیون پاداش بین آنها را بر اساس رتبه بندی تقسیم می کردند ، و برنده 100 میلیون HAND را دریافت می کرد.

در آوریل، یک رقابت مشابه برای حجم معاملات ATN با توانایی به دست آوردن 3000 توکن ATN برای تریدر برتر داشت. به دنبال راه اندازی توکن های HOT در اوایل ماه مه، همچنین رویدادی رخ داد که کاربرانی که در یک تراکنش حداقل 1000 HOT را به حساب های خود واریز کرده اند ، 5 توکن HOT را به صورت پاداش دریافت کردند؛ یعنی در مجموع برای هر نفر حداکثر 10 هزار HOT پاداش .

مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت
مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت

آیا هات بیت امن است؟

اطلاعات زیادی در مورد شرکت پشت HotBit در سایت وجود ندارد. مهم است که صرافی های متمرکز تا آنجا که ممکن است اطلاعاتی راجع به سیستم عامل آنها و شرکت ارائه دهند. شما با بودجه خود به آنها اعتماد می کنید بنابراین احساس امنیت در پلتفرمی که استفاده می کنید ضروری است.

با توجه به این نکته ، تا زمانی که اطلاعات بیشتر شناخته شود و سیستم عامل فرصت بالغ شدن و جمع آوری نظرات آنلاین را داشته باشد. توصیه می کنیم فقط با انتقال مقادیر کم ، انجام تراکنش های خود و بازگشت به کیف پول های خود، از آن استفاده کنید. فعلا فقط از آن به عنوان یک انبار موقت کوچک تجاری استفاده کنید. هدف آنها انجام مبادله تجاری است، نه کیف پول.

 

صرافی هات بیت چه خدمات و برنامه های دیگری ارائه می دهد؟

از آنجا که Hotbit هنوز یک صرافی نسبتاً جدید است، هنوز وب سایت کاملی ندارد.

یکی از بخشهای مفید Hotbit صفحه “Coin Information” است که در مرکز پشتیبانی قرار دارد. در اینجا اطلاعات مفصلی درباره اکثر ارزهای رمزپایه ای که صرافی پشتیبانی می کند ، خواهید یافت. بر روی هر یک از سکه ها کلیک کنید تا در مورد ویژگی های پروژه ، توزیع و وضعیت توکن و پیوندهای مفید ، مانند وب سایت توکن و یا وایت پیپر آن، اطلاعات کسب کنید.

پشتیبانی مشتری Hotbit

هات بیت دارای یک بخش سوال متداول با تعداد معقولی پرسش و پاسخ است. اگرچه جزئیات آن به اندازه مبادلات ارزهای رمزپایه دیگر نیست. یکی از پیوندهای مفید ویژه در این صفحه “New User Guide” است که هم از طریق یک مقاله راهنما و هم از طریق یک آموزش ویدئویی در دسترس است تا تمام سبک های یادگیری را در خود جای دهد.

گزینه ارسال سوالات اضافی یا جستجوی بخش سوالات متداول وجود دارد. در گوشه بالا سمت راست صفحه پشتیبانی ، دکمه “Submit a request” را پیدا خواهید کرد. از آنجا که هات بیت جدید است، هنوز تعداد کمی بررسی درباره خدمات مشتری آنها وجود دارد. ارسال درخواست ساده است، فقط شامل آدرس ایمیل، نوع درخواست، توضیحات و گزینه پیوست است.

مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت
مراحل ترید ارز دیجیتال در صرافی هات بیت

کلام آخر

هات بیت یک صرافی ارز دیجیتال  نسبتاً جدید است، اما ظرفیت های بالایی دارد. تعداد ارزهای رمزپایه ای که طی چند روز گذشته اضافه کرده اند نشانگر تلاش واقعی در جهت گسترش پیشنهادات است. مولفه ای که مطمئناً تریدرها از آن قدردانی خواهند کرد.

استفاده از صرافی ساده و بصری است و صفحه انجام تراکنش ها مدرن است و به خوبی طراحی شده. کارمزد تراکنش ها معقول است اما کارمزد برداشت نسبت به بقیه بسیار بالا است. عدم وجود جزئیات و شفافیت در مورد این شرکت نگران کننده است. این مساله ای است که ما دوست داریم بهبود یافته شود.

در کل توصیه می کنیم اگر HotBit دارای کوین یا توکنی است که می خواهید آن را بدست آورید، ابتدا آزامایشی وارد صرافی شوید. توصیه می کنیم سرمایه زیادی را در صرافی نگه ندارید و مطمئن شوید گزینه امنیتی 2FA یا همان احراز هویت دو عاملی را فعال کرده اید.

1
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x