گوست کوین و ماشین های خودکار هنگ کنگ
0

گوست کوین و ماشین های خودکار هنگ کنگ

بازدید : 200

الگوریتم گوست کوین اثبات سهام است. رهبری آن را جان مکافی به عهده دارد. هم اکنون میتوان از این کوین در ماشین های فروش خودکار دیزنی لند هنگ کنگ، استفاده کرد.

سایت رسمی گوست کوین طی توییتی ازهمکاری اش با سیستم پرداخت دیجیتالی  IvendPay، خبر داد. بدین طریق در بیش از 60 دستگاه خودکار در سراسر هنگ کنگ حتی در دیزنی لند ازاین کوین برای پرداخت استفاده خواهد شد.

این شرکت در توییترش اعلام کرد: “ما برای اولین بار گوست کوین را راه اندازی کردیم. در آن زمان نه تنها به حفظ حریم خصوصی تاکیید داشتیم. بلکه میخواستیم مورد توجه کاربران واقعی قرار بگیریم.”

“هنگامی که ما برای اولین بار رمز ارز گوست را راه اندازی کردیم. نه تنها به حفظ حریم خصوصی تاکیید داشتیم بلکه میخواستیم مورد توجه کاربران واقعی قرار بگیریم .”

هفته گذشته برای این کوین اهمیت بسیاری داشت. با اینکه این کوین و صرافی توزیع شده، درمیان جنجال های مداومی بودند. توانستند دوام بیاورند. دراین فرآیند صرافی گوست جایگزین صرافی توزیع شده McَAfee DEX خواهد شد.

بعد از اینکه مشخص شد قسمتهایی از اوراق سفید گوست کوین از روی اوراق سفید ارز PIVXکه پروتکل اش متن باز است  کپی شده ، جان مکافی جنجال برانگیز و عجیب و غریب شدیدا مورد انتقاد قرار گرفت. وی به سرقت ادبی اعتراف کرد اما هنوز PIVX  را تهدید می کند که به جرم افترا ازآنها شکایت خواهد کرد. برنامه آینده  PIVX  راه‌اندازی یک پروتکل حریم خصوصی مبتنی بر zkSNARKS از Zcash  است  که احتمالا در سه ‌ماه چهارم امسال ​ازآن رو نمایی میکنند.

 

 

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
کوینکس
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x