اعلام آمادگی 34 شعبه بانک هند در ارائه خدمات رمزنگاری
0

اعلام آمادگی 34 شعبه بانک هند در ارائه خدمات رمزنگاری

بازدید : 1829

برای اولین بار هندی ها می توانند در قبال سپرده گذاری رمزارز در بانک، وام بگیرند.

بانک هندی شرکت اعتباریUNITED )United Multistate Credit) در حال برنامه ریزی برای گسترش خدمات بانکی خود در حوزه رمزارز است.

یونایتدبا همکاری شرکت خدمات بانکی رمزنگاری Cashaa ،شرکت UNICAS را تأسیس کرده است. هدف این مؤسسه ارائه خدمات بانکی آنلاین در 34 شعبه خود در شمال هند است. و البته لازم نیست مشتریان از قبل نوبت گرفته باشند. دینش کوکرجا ، مدیر انجمن عملیاتی شرکت یونایتد ، مدیرعامل UNICAS خواهد بود.

Unicas امکان دسترسی به خدمات بانکی سنتی و همچنین خدمات بانکی رمزنگاری را برای کاربران فراهم کرده است.

UNITED و Cashaa زمانی به فکر تأسیس این شرکت افتادند که در هندوستان قانون خاصی حول این حوزه وجود ندارد. اگرچه دادگاه عالی هند ممنوعیت بانکداری رمزنگاری را که در ماه مارس توسط بانک مرکزی هند اعمال شد لغو کرد. اما بیشتر بانک ها هنوز در ارائه خدمات به شرکت های رمزنگاری و اشخاصی که با ارزهای دیجیتال معامله می کنند، تردید دارند.

یونیکاس به دارندگان حساب UNITED اجازه می دهد تا کیف پول رمزارزهای خود را مستقیماً با حساب های شخصی خود ادغام کنند. مشتریان می توانند بیت کوین (BTC) ، اتر (ETH) ، ریپل (XRP) و کاشا (CAS) را با پول نقد یا با استفاده از موجودی حسابشان، خریداری کنند. زمانی که UNICAS راه بیفتد ، این شرکت برای مشتریانش شرایطی را فراهم میکند تا بتوانند در قبال رمزارز وام بگیرند.

این کاربران به زودی می توانند از شعب بانک بازدید کنند. و همچنین در مورد سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده اطلاعات کسب کنند.

کوکرجا افزود :

” مانند سایر وام های سنتی ،مشتریانی که در بانک ما  حساب پس انداز دارند، می توانند از رمزارز های خود به عنوان وثیقه برای گرفتن وام استفاده کنند. ”

از زمان آغاز قرنطینه در ماه مارس ، رمزارزها در هند طرفدار پیدا کرده اند. و البته مورد قبول واقع شده اند. حجم معاملات بسیاری از صرافی های هند ، از 200٪ به 400٪ افزایش پیدا کرده است.

کامور گورا مدیر اجرایی Cashaa گفت: از انجایی که روز به روز به تعداد هوادارن رمزارز اضافه میشود، دولت تصمیم جدیدی در این خصوص گرفته. و این علاقه یکی از مهمترین دلایل گنجاندن آنها در سیستم بانکی سنتی است. از نظر او UNICAS با انتشار اخبار موثق به پذیرش هرچه بیشتر رمزارز در میان عوام کمک خواهد کرد. علاوه بر این، اضافه کردن خدمات رمزارز به سیستم بانکی سنتی باعث میشود اهالی هند سیستم پرداخت دیجیتالی را بهتر بپذیرند.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x