سرمایه گذاران نهادی به سمت سولانا و کاردانو روی آورده‌اند
0

سرمایه گذاران نهادی به سمت سولانا و کاردانو روی آورده‌اند

بازدید : 1249

فکت کوینز: رشد قیمت سولانا و کاردانو باعث شده تا بسیاری از سرمایه گذاران نهادی به این ارزها روی بیاورند. به گزارش کوین تلگراف، در طول هفته اخیر جریان سرمایه ورودی به سولانا دو برابر اتریوم بوده و یک سوم از کل سرمایه ورودی به بازار ارزهای دیجیتال به این آلت کوین واریز شده است.

سولانا مقصد جدید سرمایه گذاران نهادی

بر اساس گزارش هفتگی شرکت مدیریت سرمایه کوین شرز (CoinShares)، ما بین 15 آگوست تا 20 آگوست، 7.1 میلیون دلار سرمایه به سولانا وارد شده است. رشد سولانا در یک ماه اخیر حدود 144 درصد بوده و به نظر می رسد این همین محرکی برای سرمایه گذاران نهادی بوده باشد.

بر اساس این گزارش، روند خروجی 6 هفته ای سرمایه سازمان‌ها بالاخره از بین رفته و در طول هفته اخیر حدود 21 میلیون دلار به حوزه ارزهای دیجیتال وارد شده است.

بیشتر بخوانید: هشدار هاسکینسون همزمان با نزدیک شدن کاردانو به 3 دلار!

کاردانو در این هفته پس از سولانا با 6.4 میلیون دلار سرمایه ورودی، دومین ارز محبوب سرمایه گذاران بوده است. پس از آن، اتریوم 3.2 میلیون دلار، لایت کوین 1.8 میلیون دلار و پولکادات 1.1 میلیون دلار سرمایه جذب کرده‌اند. علیرغم جدال حقوقی ریپل و کمیسیون بورس، جریان ورودی به ریپل در طول این هفته مثبت بوده و حدود یک میلیون دلار سرمایه به سمت این ارز دیجتیال سرازیر شده است.

بیت کوین اما برای هفتمین هفته متوالی با خروج سرمایه مواجه شد و جریان ورودی سرمایه آن 6 درصد کاهش یافت. بر اساس داده‌های کوین شرز در طول هفته گذشته 2.8 میلیون دلار سرمایه از بازار بیت کوین خارج شده است.

با اوج‌گیری مجدد بازار ارزهای دیجیتال و عبور بیت کوین از 50 هزار دلار، در طول هفته گذشته ارزش دارایی‌های تحت مدیریت مؤسسات سرمایه گذاری در ارز دیجیتال به 57.3 میلیارد دلار افزایش یافته است. این بالاترین سطح پس از رکورد 66 میلیارد دلاری اواسط ماه مه محسوب می‌شود.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x