70 درصد از سرمایه گذاران سازمانی قصد دارند در آینده ارز دیجیتال بخرند
0

70 درصد از سرمایه گذاران سازمانی قصد دارند در آینده ارز دیجیتال بخرند

بازدید : 1210

فکت کوینز: به گزارش کریپتوپوتیتو و بر اساس نظرسنجی اخیر فیدیلیتی، 70 درصد از سرمایه گذاران سازمانی اعلام کردند که انتظار دارند در آینده به سراغ خرید ارزهای دیجیتال بروند. علاوه بر این، بیش از نیمی از شرکت‌کنندگان اظهار داشتند که پیش‌تر در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

علاقه سرمایه گذاران سازمانی به ارز دیجیتال

بررسی‌های انجام‌شده توسط شرکت فیدیلیتی حاکی از آن است که بیش از نیمی از سرمایه گذاران سازمانی قبلاً بخشی از ثروت خود را به بازار ارزهای دیجیتال اختصاص داده‌اند.

اکثر افراد شرکت کننده ماهیت بسیار ناپایدار و نوسانی ارزهای دیجیتال را مهم نمی‌دانند. این افراد معتقدند رمزارزها به صعود ادامه خواهند داد. همچنین 70 درصد از 1100 شرکت‌کننده اظهار داشتند که در آینده دوباره در این بازار سرمایه‌گذاری خواهند کرد.

شایان ذکر است که شرکت‌کنندگان این نظرسنجی افرادی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری دیجیتال و سنتی، سرمایه‌گذارانی با ارزش بالا، مشاوران مالی و دفاتر خانواده را شامل می‌شود.

بیشتر بخوانید: بیت کوین تا پایان سال 2040 به رایج ترین ارز جهانی تبدیل خواهد شد

شرکت فیدیلیتی و بررسی‌های پیشین آن

شرکت خدمات مالی چندملیتی مستقر در آمریکا سال گذشته نیز تحقیقات مشابهی را انجام داد. در آن زمان، حدود 36 درصد از سرمایه گذاران سازمانی اظهار داشتند که صاحب ارز دیجیتال یا مشتقات دیجیتالی هستند. علاوه بر این، نظرسنجی نشان می‌داد که 27 درصد از سازمان‌های مستقر در آمریکا در رمزارزها سرمایه‌گذاری کرده‌اند.
علاوه بر این بر اساس آن نظرسنجی، بیش از 25 درصد شرکت‌کنندگان بیت کوین داشتند در حالی که اتریوم در کیف پول یازده درصد از شرکت‌کنندگان قرار داشت.

کمی بعد در همان سال، این شرکت گزارشی را منتشر کرد و در آن، بیت کوین را به‌عنوان «ابزاری آرمانی برای ذخیره ارزش» خواند و خاطرنشان کرد که بزرگ‌ترین ارز دیجیتال جهان همچنان در مراحل اولیه پذیرش وسیع خود قرار دارد و فرصت سوددهی قابل‌توجهی را به سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهد.

در این گزارش، فیدیلیتی از طلا به عنوان رهبر بلامنازع سرمایه‌گذاری‌های سنتی یاد کرد. با این حال این شرکت خاطرنشان کرد بیت کوین به‌محض دریافت حمایتی وسیع بیش از طلا رشد خواهد کرد. جان پیفر، سرمایه‌گذار مطرح در این رابطه گفت:

«بیشتر مردم در جهان هنوز بیت کوین را به‌عنوان طلای دیجیتال نمی‌بینند. به‌محض اینکه مردم دید خود را درباره بیت کوین عوض کنند قیمت رشد خواهد کرد.»

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x