سازمان‌ها 620 میلیون دلار بیت کوین خریدند
0

سازمان‌ها 620 میلیون دلار بیت کوین خریدند

بازدید : 1526

گزیده خبر:

سرمایه‌گذاران سازمانی بار دیگر به سرمایه‌گذاری خود در بازار ارزهای دیجیتال ادامه دادند و 620 میلیون دلار دیگر بیت کوین خریدند. تمامی این وقایع در حالی رخ می‌دهد که ماینرها از فروش دارایی خود در روزهای اخیر خودداری کرده‌اند. آیا شاهد جهش قیمت پادشاه بازار رمزارزها خواهیم بود؟

به گزارش کریپتوپوتیتو، شرکت تجزیه‌وتحلیل داده‌های کریپتو، CryptoQuant، با اشاره به میزان استیبل کوین‌های موجود در صرافی‌های دیجیتال و همچنین تغییر رفتار فروش ماینرها از کاهش فشار فروش بیت کوین خبر داد. علاوه بر این، سرمایه‌گذاران سازمانی نیز همچنان به سرمایه‌گذاری ادامه می‌دهند. مطلبی که با توجه به برداشت اخیر بزرگ از صرافی کوین بیس که 11105 واحد BTC معادل 620 میلیون دلار از این صرافی منتقل شد، قابل‌تأیید است.

کاهش فشار فروش

داده‌ها نشان می‌دهند که سرمایه‌گذاران در حال خارج کردن دارایی خود از صرافی‌ها هستند و این مهم به کاهش فشار فروش بیت کوین منجر خواهد شد.

CryptoQuant نیز بر همین باور است. این شرکت با اشاره به نسبت استیبل کوین‌ها که از تقسیم میزان بیت کوین موجود در صرافی‌ها بر میزان استیبل کوین موجود به دست می‌آید، اظهار داشت که فشار فروش پادشاه ارزهای دیجیتال در حال ضعیف شدن است.

علاوه بر این، میزان استیبل کوین‌های موجود در صرافی‌های دیجیتال، به بالاترین سطح خود رسیده است. این مهم می‌تواند بیانگر تمایل به سرمایه‌گذاری در بیت کوین و سایر آلت کوین‌ها باشد.

تحولات اخیر اینجا تمام نمی‌شود. ماینرها نیز از رفتار فروش اوایل سال 2021 خود دست کشیده‌اند. به گفته CryptoQuant، ماینرهای مشهور از انتقال دارایی خود به صرافی‌ها خودداری کرده‌اند.

مؤسسات همچنان بیت کوین می‌خرند

درحالی‌که به نظر می‌رسد ماینرها از فروش دارایی خود خودداری می‌کنند، سرمایه‌گذاران نهادی همچنان BTC تحت مدیریت خود را افزایش می‌دهند.

برداشت‌های بزرگ از صرافی کوین بیس، که بیشتر از سایر پلتفرم‌ها، صرافی انتخابی سرمایه‌گذاران سازمانی است، نشان‌دهنده رفتار سرمایه‌گذاران بزرگ است.

با توجه به تاریخ بیت کوین، به نظر می‌رسد که بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار در شرف افزایش قیمت جدیدی قرارگرفته باشد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x