مایک نواگراتز : سازمانها بیت کوین را به یک دارایی مسلّم تبدیل کرده اند

مایک نواگراتز : سازمانها بیت کوین را به یک دارایی مسلّم تبدیل کرده اند
0
بازدید : 3576

گزیده خبر:

 • مایک نواگراتز (Mike Novogratz) معتقد است از زمانی که سازمانها و مؤسسات مهم ،بیت کین را به سبد دارایی های خود اضافه کرده اند ، مشروعیت این کوین بیش از پیش شده است.
 • به گفته مایک ، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری گلکسی ،جوانان آمریکایی بسیار مایل به خرید بیت کوین هستند. و از بسته حمایتی خود برای خرید این رمزارز استفاده میکنند. وی در ادامه افزود ، در طول ماه های گذشته که مؤسسات به این حوزه وارد شدند ، این ارز پیشرو به یک دارایی مسلم تبدیل شده.

نقش سرمایه گذاران خرد در بازار

طی چند روز گذشته رمزارز پیشرو بازار با رونی وحشیانه به سمت بالا حرکت کرد. و در آخر هفته قبل از این سقوط 7 هزار دلاری ،اوج جدیدی را به ثبت رساند. و قیمت آن به بیش از 60 هزار دلار رسید.

زمانی که از مایک نواگراتز که قبلاً مدیر صندوق پوشش ریسک بوده در رابطه با نوسانات زیاد این بازار سؤال شد ، او پاسخ داد که 10 درصد اصلاح در این بازار امری طبیعیست. او ضمن تأکید بسیار بر روی روند صعودی و رکوردهای اخیر بیت کوین ، گفت:

دلیل روند صعودی این آخر هفته  بیشتر به سرمایه گذاران خرد نسبت داده میشود تا مؤسسات بزرگ.

” مردم به زودی بسته حمایتی خود را دریافت میکنند. و از این امر بسیار هیجان زده هستند. قطعاً جوان تر ها به سمت خرید بیت کوین روانه میشوند. و نتیجتاً پول زیادی به بازار وارد خواهد شد. ”

دولت ایالات متحده هفته گذشته با تصویب و امضای آخرین لایحه تسویه حساب چند هزار میلیارد دلاری ، اولین بسته حمایتی را برای شهروندان خود ارسال کرد.

مایک نواگراتز : سازمانها بیت کوین را به یک دارایی مسلّم تبدیل کرده اند
مایک نواگراتز

البته گزارشات کمپانی تجزیه و تحلیل CryptoQuant هم گفته های مایک را تأیید میکند. مدیر عامل صرافی کوین بیس با بررسی ایندکس این پلتفرم، معیاری که نشان دهنده خریدهای مؤسسات مهم در این صرافی بزرگ آمریکاییست، خاطر نشان کرد : خریدهایی که با استیبل کوین ها صورت گرفته دلیل این روند صعودی بوده است.

بیت کوین یک دارایی مسلم

مایک در مصاحبه اخیر خود به این امر اشاره کرد که مفهوم بیت کوین در طی چند ماه اخیر در سراسر دنیا عوض شده است. چرا که سازمانهای قدرتمند و بزرگی همچون تسلا، مایکرواستراتژی و MassMutual در این حوزه و به خصوص در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند.

“در طول سه ماه اخیر، شاهد یک تغییر پایداری هستیم. که  طی آن بیت کوین به یک دارایی مسلم تبدیل شده است. هیچ شک و تردیدی در کار نیست . چرا که این اتفاق افتاده . همه بانک ها ، همه کمپانی های مهم به سمت این بازار روانه شده و بیت کوین را به سبد دارایی خود اضافه کرده اند.”

وی در آخر خاطر نشان کرد که کاربران از هر دو روند بازار در حال کسب سود هستند.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x