سرمایه‌گذاران سازمانی همچنان نسبت به اتریوم و کاردانو خوش‌بین هستند
0

سرمایه‌گذاران سازمانی همچنان نسبت به اتریوم و کاردانو خوش‌بین هستند

بازدید : 1451

فکت کوینز: ورود سرمایه نهادهای مختلف به بازار آلت کوین‌ها و توجه آنها به ارزهایی چون اتریوم و کاردانو در طول هفته گذشته همچنان رو به افزایش بوده است با این حال چنین چیزی برای بیت کوین صدق نمی‌کند.

خوش‌بینی سازمان‌ها نسبت به اتریوم و کاردانو

به گزارش کوین تلگراف، در جریان گزارش هفتگی موسسه CoinShares، مدیرعامل این موسسه اعلام کرد که ورودی سرمایه به محصولات آلت کوین‌ها در طول هفته گذشته حدود 24 میلیون دلار بوده و نسبت به جریان سرمایه 21 میلیون دلاری هفته گذشته، 14.3 درصد رشد کرده است.

اتریوم محبوب‌ترین دارایی سرمایه‌گذاران سازمانی بوده است و در طول هفته اخیر، محصولات مبتنی بر اتر 17.2 میلیون دلار سرمایه جذب کرده‌اند.

صندوق‌های سازمانی کاردانو نیز در طول این هفته 10.1 میلیون دلار سرمایه جذب کرده‌اند که 32 درصد از کل ورودی سرمایه به بازار آلت کوین‌ها در طول هفته گذشته را شامل می‌شود. علاوه بر این، ابزارهای مبتنی بر کاردانو در حال حاضر 0.15 درصد از سرمایه‌ای که در کل محصولات ارزهای دیجیتال قفل‌ شده‌اند را در اختیار دارد.

بیشتر بخوانید: همزمان با رشد اکوسیستم دیفای، فانتوم 71 درصد افزایش یافت

به نظر می‌رسد افزایش توجه سرمایه‌گذاران به سمت کاردانو و افزایش جریان سرمایه‌ها به دلیل هارد فورک آلونزو باشد. این هارد فورک قرار است در تاریخ 12 سپتامبر در شبکه کاردانو اجرا شود و قراردادهای هوشمند را به این شبکه وارد کند.

صندوق‌های پولکادات و سولانا نیز به ترتیب 1.5 و 2.7 میلیون دلار سرمایه جذب کرده‌اند. سولانا اکنون با 16 میلیون دلار سرمایه در صندوق‌های مربوطه از بیت کوین کش پیشی گرفته و از این حیث در رتبه نهم قرار دارد.

علیرغم روند صعودی آلت کوین‌ها، وضعیت در سمت بیت کوین مساعد نیست. بر اساس گزارش CoinShares، در طول این هفته 3.8 میلیون دلار سرمایه از محصولات مرتبط با بیت کوین خارج شده است. بدین ترتیب، محصولات مرتبط با بیت کوین در 14 هفته از 16 هفته اخیر روند منفی را ثبت کرده‌اند.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x