گیفت پولکادات و کوساما چیست؟

گیفت پولکادات و کوساما چیست؟
0
بازدید : 3440

آیا می‌دانستید گیفت پولکادات و کوساما روش جدیدی جهت ارسال DOT یا KSM برای دیگران است، حتی اگر آنها از قبل حساب یا کیف پولی نداشته باشند! ورود کاربران جدید یکی از بزرگترین چالش‌ها برای هر شبکه بلاک چین است. برای اعضای جامعه پولکادات (Polkadot)، تاکنون تنها راه برای جذب دوستان و خانواده‌هایی که تازه وارد بلاک چین شده‌اند این بوده است که به آنها یاد بدهند چگونه کیف پول ارز دیجیتال خود را راه‌اندازی کنند یا آنها را به یک پلتفرم حضانتی متمرکز بفرستند.  اما گیفت پولکادات چیست؟ تا پایان مقاله از فکت کوینز با ما همراه باشید تا به جواب برسیم.

گیف پولکادات و کوساما

با استفاده از گیفت پولکادات یا کوساما، اعضای کامیونیتی می‌توانند DOT یا KSM را به روشی قابل اعتماد برای دوستان و خانواده‌شان ارسال کنند و بدین صورت آنها را در فرآیند راه‌اندازی حساب و کیف پول راهنمایی کنند. گیرندگان گیفت نیازی به تجربه قبلی در زمینه فناوری بلاک چین ندارند. شما با گیفت های پولکادات می توانید:

 1. دوستان یا خانواده ای که در مورد بلاک چین کنجکاو هستند اما هنوز پیشرفتی در این زمینه نداشته اند را راهنمایی کنید.
 2. عشق خود را به پولکادات به اشتراک بگذارید و هر مقدار DOT یا KSM را که تمایل دارید، ارسال کنید.
 3. وقتی آدرس کسی را نمی دانید، برایش توکن بفرستید.
 4. دوستان و خانواده تان را برای شرکت در وام های جمعی آماده کنید.

گیفت‌های پولکادات به شما این امکان را می دهند که یک ‘gift secret’ یا «هدیه مخفی» منحصر به فرد ایجاد کنید، این گیفت یک عدد 16 رقمیست که علکردی شبیه به یک کوپن دارد. برای شروع، از وب سایت گیفت های پولکادات (برای گیفت های DOT) یا وب سایت گیفت های کوساما (برای گیفت های KSM) بازدید کنید. فرآیند در هر دو شبکه یکسان است:
1. حساب خود را از طریق افزونه مرورگر Polkadot-JS، دستگاه Ledger یا Parity Signer متصل کنید.

مطلب مفید: آموزش استیک در صرافی کوینکس و کسب درآمد از آن

مراحل دریافت گیفت پولکادات
مراحل دریافت گیفت پولکادات

2. نام گیرنده و مبلغ مورد نظر برای ارسال را وارد کنید. جزئیات را تایید کنید و روی “confirm” کلیک کنید. این فرایند یک تراکنش را برای شما ایجاد می کند تا توسط شما امضا شود، دقیقا مثل کارهایی که برای هر تراکنش دیگری انجام می‌دهید.

مراحل دریافت گیفت پولکادات
مراحل دریافت گیفت پولکادات
مراحل دریافت گیفت پولکادات
مراحل دریافت گیفت پولکادات

3. هنگامی که گیفت پولکادات تولید شد فقط کافیست پیام را با گیفت منحصر به فردش و از طریق پیامرسان‌های قابل اعتماد، به گیرنده ارسال کنید، یا از پیام پرینت بگیرید و گیفت را حضوری به طرف مقابلتان بدهید.

مراحل دریافت گیفت پولکادات
مراحل دریافت گیفت پولکادات

یک نکته: توجه داشته باشید که هر کسی که به گیفت پولکادات یا همان کوپن حاوی عدد 16 رقمی، دسترسی داشته باشد می‌تواند هدیه شما را دریافت کند، بنابراین نباید آن را با کسی غیر از گیرنده مورد نظر به اشتراک گذاشت و باید تا زمان دریافت هدیه محفوظ بماند. هنگامی که هدیه توسط گیرنده دریافت شد، پیام حاوی گیفت دیگر ارزشی ندارد.
گیرندگان هدیه فقط باید از صفحه هدایای پولکادات یا هدایای کوساما دیدن کنند و اگر این اولین تجربه آنهاست، از طریق فرآیند درخواست گیفت و راه‌اندازی حساب و کیف پول با استفاده از افزونه مرورگر Polkadot-JS در این مسیر هدایت می‌شوند. اگر از قبل یک حساب کاربری دارند، می توانند به سادگی گیفت را از طریق همان آدرسشان دریافت کنند.

مراحل دریافت گیفت پولکادات
مراحل دریافت گیفت پولکادات

ماشین حساب ارز دیجیتال

جمع بندی

اگر به این سوال فکر می‌کنید که، پس از ارسال هدیه خود، چگونه بلاک چین و پولکادات را به زبان ساده برای دوستان و خانواده توضیح می‌دهید؟ کافیست برای شروع، بلاک چین را به عنوان نوع جدیدی از فناوری رایانه ای توصیف کنید که برای ایجاد نسخه جدید و منصفانه‌تری از اینترنت استفاده می‌شود که البته به واسطه‌ها متکی نیست.

بلاک چین جاییست که خودِ کاربران و نه شرکت‌های بزرگ، داده‌های خودشان را تحت کنترل کامل دارند. پولکادات نیز یک بلاک چین است که سایر بلاک چین ها را به یک شبکه واحد متصل می کند و امنیت و توانایی برقراری ارتباط با یکدیگر را برای آنها فراهم می کند. پولکادات برای پایه‌گذاری این اینترنت جدید و منصفانه‌تر، که با نام Web 3.0 نیز شناخته می‌شود، با گردآوری شبکه‌های بلاک چین متنوع در یک سیستم مشترک واحد طراحی شده است.

آماده هستید شروع کنید و اولین هدایای خود را بفرستید؟ پس از وب سایت گیفت پولکادات و گیفت کوساما که در ابتدای مقاله به آن ها اشاره کردیم دیدن کنید. تجارب خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x