پایان IPO  پلتفرم INX در ماه آوریل
0

پایان IPO پلتفرم INX در ماه آوریل

بازدید : 1521

گزیده خبر:

  • INX، صادر کننده‌ی رمز ارزهای دیجیتال ثبت شده در بورس اوراق بهادار آمریکا، در ماه آوریل به IPO خود پایان می‌دهد
  • INX از سپتامبر 2020 تاکنون در حال پذیرش رمز ارزهای اصلی مانند بیت کوین و اتر  برای IPO خود است .که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار(SEC) تایید شده‌اند.

*INX Limited ، یک پلت‌فرم مستقر در جبل الطارق برای تجارت اوراق بهادار و ارزهای دیجیتال، در حال آماده شدن برای به پایان رساندن IPO خود است.

بر اساس اعلامیه روز دوشنبه، 22 آوریل آخرین روزIPO برای INX خواهد بود .زیرا این شرکت انتظار دارد تا پایان ماه مه 2021 رمزگذاری خود را حداقل در یک سیستم عامل معاملات عمومی قرار دهد.  INX قصد دارد بلافاصله بعد از به پایان رسیدن IPO، پلت فرم تجارت دیجیتال خود را راه اندازی کند.

INX ، IPO (عرضه اولیه عمومی) خود را در آگوست 2020 را شروع کرد .و قصد داشت تا 117 میلیون دلار از یک توکن امنیتی که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تأیید شده بود، جمع آوری کند.

INX ،اولین اجرا کننده طرح IPO دیجیتال در SEC

شای داتیکا(Shy Datika)، مدیرعامل INX ، گفت:

«این شرکت موقعیت خود را به عنوان اولین اجرا کننده طرح IPO دیجیتال در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) برای سرمایه گذاران خرد و موسسات ثبت کرده است.»

INX مشخص نکرد که با IPO خود تاکنون چه میزان درآمد کسب کرده است. این شرکت به درخواست کوین‌تلگراف (Cointelegraph) برای نظرخواهی در این زمینه پاسخ نداد.

همانطور که قبلاً توسط کوین‌تلگراف (Cointelegraph) گزارش شده بود،INX در ابتدا انتظار داشت که IPO را تا پایان سال 2020 به پایان برساند. در حالی که در اواخر ماه اکتبر 10 میلیون دلار جمع آوری کرده بود.

این شرکت پرداخت هایی با ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) و همچنین USDC را در IPO خود پذیرفته است. هنگامی که INX گزینه پرداخت با ارز دیجیتال را در سپتامبر 2020 معرفی کرد. بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) به ترتیب با حدود 10500 و 380 دلار معامله میشدند. هر دوی این ارزها در میان یک افزایش عمده در بازارهای ارز دیجیتال، رشد چشمگیری داشته اند. بدین صورت که از ماه سپتامبر بیش از 500 درصد رشد داشته. و در زمان نوشتن این مقاله به ترتیب 58577 دلار و 2099 دلار معامله شده است.

INX در حالی IPO خود را به پایان می رساند که صرافی بزرگ ارز دیجیتال ایالات متحده آماده می‌شود. تا با یک لیست سهام مستقیم در بورس اوراق بهادار آمریکا(Nasdaq Global Select Market) به صورت عمومی فعالیت کند. این شرکت انتظار دارد معاملات سهام رایج کلاس A خود را با نماد “COIN” در 14 آوریل آغاز کند.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x