آیا آلت سیزن سال 2021 آغاز شده است؟
0

آیا آلت سیزن سال 2021 آغاز شده است؟

بازدید : 2367

گزیده خبر:

  • اتریوم از آغاز سال 2021 عملکرد نسبتاً بهتری نسبت به بیتکوین داشته است.
  • طبق تجزیه و تحلیل کارشناسان ،همین مسئله نشانه اصلی آغاز آلت سیزن است.

سال 2021 تا به اینجا سالی بسیار پر بار برای بازار رمزارزها بوده. همانطور که دیدیم برای اولین بار در تاریخ ،ارزش بازار کریپتو از 1 تریلیون دلار گذشت. که البته بیتکوین و روند صعودیش سهم به سزایی در این رویداد داشت.طی چند روز اخیر هم آلتکوین ها با روند صعودی خود نشان دادند که میتوان به این ایده که وارد دوره ای به نام ” آلت سیزن ” شده ایم ، امیدوار بود.

نشانه های مبنی بر آغاز آلت سیزن سال 2021

آلت سیزن عبارتیست که به دوره ای اطلاق میشود که آلتکوین ها عملکرد نسبتاً بهتری نسبت به بیتکوین داشته باشند. و قیمت بیتکوین به نسبت التکوین ها رشد انچنانی نداشته باشد.این مضمون مستقیماً در شاخص دامیننس که همان نمودار تسلط بیتکوین است منعکس میشود. این نمودار سهم بیتکوین را نسبت به کل بازار کریپتو نمایش میدهد.

مراحل مختلف آلت سیزن

طرح  ” Path to Altseason” مراحل متفاوت این وضعیت بازار را نشان میدهد. به گفته یکی از معامله گران مشهور ، سرمایه گذار و طرفدار حوزه رمزارز که در توییتر Secrets of Crypto اظهار نظر کرده : بازار در حال حاضر در فاز 2 آلت سیزن قرار دارد.

  • مرحله اول، زمانیست که حجم قابل توجهی از سرمایه مردم به بیتکوین و احتمالاً به اتریوم وارد میشود. نکته قابل توجه در این مرحله این است که ، اتریوم تلاش میکند همگام با بیتکوین حرکت کند و مدام قیمت آن بالا پایین میشود.

    مراحل مختلف آلت سیزن
    Path to Altseason منبع: توییتر
  • مرحله دوم که هم اکنون در آن قرار داریم، زمانیست که آغاز عملکرد بهتر اتریوم نسبت به بیتکوین میباشد. از اوایل سال میلادی جدید، اتریوم به شدت بهتر از بیتکوین عمل کرده و همچنان هم به این روند ادامه میدهد. ETH از اول سال حدود 87 درصد رشد پیدا کرده اما بیتکوین تنها 15 درصد.

نکته حائز اهمیت دیگر درباره این فاز دوم این است که کم کم، سرمایه ها به سمت دیگر آلتکوین های با ارزش بازار سرازیر میشود. که هم اکنون شاهد این مسئله هستیم. همانطور که در خبرهای قبلی گفتیم، چِین لینک اوج جدیدی را ثبت کرده و کوین DOT پولکادات هم روند بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است.

اول از همه به این نکته توجه داشته باشید که این خبر توصیه به سرمایه گذاری نیست. چرا که تاریخ همیشه تعیین کننده اتفاقات آینده نمیباشد .بر اساس طرح مسیر آلت سیزن که در بالا به آن اشاره کردیم:

مراحل مختلف آلت سیزن
مقایسه عملکرد اتریوم و بیتکوین . منبع : TradingView
  • در مرحله سوم این مسیر، آلتکوین های با ارزش بازار و البته اتریوم به صورت سهموی پیش خواهند رفت. به علاوه در این میان آلتکوین هایی هم که خبرساز شوند و اصول و پایه قدرتمندی داشته باشند ،از این فصل بی نصیب نخواهند ماند.
  • و اما مرحله آخر زمانیست که نمودار آلتکوین ها روندی کاملاً عمودی در پیش خواهد گرفت. و شاهد انفجار قیمت آنها خواهیم بود. از دیگر خصوصیات این فصل میتوان به این نکته اشاره کرد که کوین های کوچک بازار برجسته میشوند. و کلاً شور و نشاط خاصی فضای بازار رمزارز را فرا میگیرد.
0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x