لارک دیویس: بازار صعودی فعلی ادامه خواهد داشت

لارک دیویس: بازار صعودی فعلی ادامه خواهد داشت
0
بازدید : 2727

فکت کوینز: از نظر لارک دیویس بازار صعودی فعلی همچنان ادامه خواهد داشت. بازار ارزهای دیجیتال طی چند هفته گذشته رشد قابل ملاحظه ای داشته است و اکنون از مرز 2.23 تریلیون دلار عبور کرده است. آلتکوین ها نیز افزایش چشمگیری در این بازار داشته‌اند. بازار ارزهای دیجیتال اکنون در بالاترین سطح خود قرار دارد. و سرمایه گذاران در مورد اینکه آیا می توانند سرمایه های جدیدی را در شرایط فعلی، وارد بازار کنند یا نه، گیج شده‌اند. طبیعی است که در موقعیت فعلی کمی مردد باشیم.

هیچ کس به طور قطعی نمی داند از اینجا به بعد بازار چه روندی را در پیش میگیرد. اما رفتارها و روندهای تاریخی میتواند برای اینکه یک پیش بینی معقول داشته باشیم به ما کمک کنند. لارک دیویس به برخی از اندیکاتورهای کلیدی اشاره میکند که نشان میدهد ما هنوز به اوج بازار فعلی نرسیده ایم. و دلیل اینکه چرا نباید در این مرحله برای خروج از بازار عجله کنیم را مشخص میکند.

از نظر لارک دیویس بازار صعودی ادامه دار خواهد بود

با نگاهی به نمودار زیر و در نظر گرفتن شاخص میانگین متحرک 2 ساله (MA)، هر بازار گاوی با عبور از خط قرمز نشان داده شده در نمودار پایین، پایان یافته است. بنابراین، فروش در آن منطقه، به ویژه 3 تا 4 هفته پس از عبور از این خط بهترین زمان برای فروش بوده است.

لارک دیویس
نمودار قیمت بیت کوین

طبق گزارش کوین گیپ لارک دیویس به ابزار دیگری با نام شاخص پوئل (Puell Multiple) اشاره می کند. با نگاهی به نمودار پایین همه اوج های بازارهای قبلی در کادر قرمز مشخص شده اند. فروش در این مناطق حداکثر سود را برای سرمایه گذاران به همراه داشته است. در بازار صعودی فعلی، ما، با عبور از این سطوح فاصله زیادی داریم.

مطلب مفید: شاخص پوئل (The Puell Multiple) چیست؟

تحلیل لارک دیویس
نمودار Puell Multiple بیت کوین

شاخص دیگر نمودار Bitcoin Rainbow است که هنوز وارد محدوده بالاترین حباب قیمتی نشده است. همه اوج های قبلی به این منطقه رسیده بوده اند. بنابراین، بازار فعلی جا برای صعود بیشتر دارد.

لارک دیویس
نمودار رنگین کمانی بیت کوین

نمودار سود و زیان خالص تحقق نیافته یکی از شاخص های بزرگ دیگر است. طبق نمودار زیر، تمام بازارهای صعودی قبلی با جهشی به منطقه Euphoria رسیده‌اند. هنگامی که روند بازار به آن منطقه برسد، زمان خروج سرمایه‌گذاران از بازار فرا می رسد.

تحلیلگر لارک دیویس
نمودار زیان، سود تحقق نیافته

در حال حاضر، بیت کوین (BTC) در حدود 49،000 دلار معامله می شود که با مقاومت قوی در سطح 50،000 دلار مواجه شده است. به این حال، بسیاری از تحلیلگران پیش بینی می کنند که قیمت BTC تا پایان سال جاری به 100000 دلار می‌رسد.


جهت اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید:

بیشتر بخوانید: هشدار: ارائه توکن های FLR جعلی توسط کیف پول مبتنی بر Stellar

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x