جک دورسی و بیت کوین
0

جک دورسی و بیت کوین

بازدید : 2368

بروزرسانی :اکتبر 9, 2020 @ 7:08 ق.ظ

مدیر عامل توییتر و اسکوئر

جک دورسی مدیر عامل شبکه اجتماعی توییتر و پلتفرم پرداخت اسکوئر از مدتها پیش علاقه خودش را به ارزهای دیجیتال و به خصوص بیت کوین اظهار کرده بود. او همیشه در مصاحبه هایش از بیت کوین به عنوان” ارز بومی اینترنت “و از ارز دیجیتال به عنوان “ابزاری برای توانمند سازی اقتصادی” یاد کرده است.در پی این اظهار نظرها اکنون خبر جک دورسی و بیت کوین را میخوانیم.

جک در اقدامی بسیار غافلگیر کننده همگان را از خرید 4،709 بیت کوین برای خود با خبر کرد. این حجم بیت کوین در زمان انتشار این خبر حدوداً معادل با 50 میلیون دلار میباشد. از آنجایی که وی سالیان سال است از طرفداران پر و پا قرص رمزارز میباشد، اپلیکیشن CashApp این شرکت هم امکان سرمایه گذاری در بیتکوین را برای کاربرانش فراهم کرده است.

جک دورسی و خرید بیت کوین
جک دورسی و بیت کوین

خبر سرمایه گذاری جک مدیر عامل  شبکه اجتماعی توییتر و پلتفرم پرداخت اسکوئر  اکنون که دقیقاً چند ماه از تصمیم گیری شرکت تجاری MicroStrategy مبنی بر تبدیل بخشی از سرمایه اش به بیت کوین میگذرد، منتشر شده است.شرکت مایکرو استراتژی، شرکت پیشرو در حوزه سرمایه‌گذاریست.شرکت مایکرو استراتژی هم قصد دارد موجی از سرمایه گذاری ها را وارد بازار ارزهای دیجیتال کند. در حال حاضر این شرکت 38،250 بیت کوین دارد. و مدیرعامل آن، مایکل سایلور، به یکی ازجنجالی ترین طرفداران Bitcoin تبدیل شده است. اگرچه MicroStrategy به نوبه خود یک شرکت بزرگ است. و 1.5 میلیارد دلار سرمایه در بازار دارد. اما انگشت کوچک شرکت اسکوئر با 81 میلیارد دلار سرمایه هم به حساب نمی آید.

طبق اطلاعیه مطبوعاتی شرکت اسکوئر:

” به اعتقاد شرکت اسکوئر، ارز دیجیتال ابزاریست که میتواند اقتصاد جهان را قدرتمند سازد. و شرایطی را برای همگان فراهم کند تا در سیستم پولی جهانی شرکت داشته باشند. که با اهداف شرکت ما هم همخوانی دارد.”

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x