حمایت بانک جی پی مورگان از استیکینگ ارزهای دیجیتال و اتریوم 2.0
0

حمایت بانک جی پی مورگان از استیکینگ ارزهای دیجیتال و اتریوم 2.0

بازدید : 1557

گزیده خبر:

بانک جی پی مورگان که هرازگاهی در رابطه با ارزهای دیجیتال اظهارنظر می‌کند، این بار در رابطه با استیکینگ ارزهای دیجیتال گزارشی نوشته و از آن حمایت کرده است. تحلیلگران این بانک وال‌استریتی معتقدند استیک ارزهای دیجیتال می‌تواند به‌عنوان یک منبع درآمد برای سرمایه‌گذاران سازمانی و خرد موردتوجه قرار گیرد.

استیکینگ ارزهای دیجیتال در حال حاضر حدود 9 میلیارد دلار به‌صورت سالیانه درآمد دارد. با تغییر اجماع اتریوم به اثبات سهام در سال آینده، به نظر می‌رسد که درآمد ناشی از آنها افزایش یابد. به گزارش کریپتوپوتیتو و به نقل از فوربس، میزان درآمد ناشی از سپرده‌گذاری رمزارزها پس از راه‌اندازی اتریوم 2.0 به 20 میلیارد دلار و پس از آن در سال 2025 به 40 میلیارد دلار خواهد رسید.

بیشتر بخوانید: 3 دلیل جی پی مورگان در خصوص علت عمکلرد بهتر اتریوم نسبت به بیت کوین

حمایت جی پی مورگان از استیکینگ ارزهای دیجیتال

استیک ارزهای دیجیتال بدون داشتن دردسرهای مربوط به ماینینگ، به سرمایه‌گذاران خرد و سازمانی سود می‌رساند. مطلبی که آن را برای این افراد جذاب می‌کند.

با کاهش نوسانات ارزهای دیجیتال، امکان کسب سود از طریق سپرده‌گذاری رمزارزها می‌تواند در تبدیل این کلاس دارایی به جریان اصلی بازارها نقش عمده‌ای ایفا نماید.

استیکینگ رمزارزها نه‌تنها برای کاربران بلکه برای صرافی‌ها و پلتفرم‌های ارائه‌دهنده خدمات مربوط به سپرده‌گذاری نیز سودآور است. این گزارش تخمین می‌زند که کوین بیس تا سال 2022 حدود 200 میلیون دلار از استیکینگ درآمد کسب خواهد کرد. این در حالی است که میزان درآمد این صرافی در سال 2020 از استیکینگ، 10.4 میلیون دلار بوده است.

به گفته تحلیلگران جی پی مورگان، استیکینگ ارزهای دیجیتال و دیفای در حال حاضر، سود بیشتری نسبت به بانک‌ها و سیستم مالی سنتی به کاربران ارائه می‌دهند. جی پی مورگان معتقد است که این روش کسب سود، مشوقی برای سرمایه‌گذاران است:

«در وضعیت سوددهی کنونی بانک‌ها، سودرسانی استیکینگ مشوقی برای سرمایه‌گذاری هستند.»

اتریوم در شرف افزایش استیکینگ قرار دارد

نویسندگان این گزارش معتقدند که استیکینگ رمزارز ها و کسب سود از این طریق، این کلاس دارایی را برای سرمایه‌گذاران جذاب‌تر خواهد کرد.

مکانیسم اجماع اتریوم قرار است سال آینده به اثبات سهام تغییر پیدا کند. با این حال، در حال حاضر نیز رقم قابل‌توجهی در اتریوم 2.0 استیک شده است. در زمان نگارش این خبر، در قرارداد هوشمند سپرده‌گذاری اتریوم 2.0 حدود 6 میلیون واحد اتر با ارزشی معادل 12.3 میلیارد دلار استیک شده است. این رقم حدود 5 درصد از گردش کل اتریوم را شامل می‌شود. انتظار می‌رود که با نزدیک شدن به ارتقاء اتریوم 2.0، میزان اتر سپرده‌گذاری شده افزایش یابد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x