نیکولاس پانگیرتزوغلو: شرط پایان بازار خرسی، افزایش تسلط بیت کوین بر بازار است

نیکولاس پانگیرتزوغلو: شرط پایان بازار خرسی، افزایش تسلط بیت کوین بر بازار است
0
بازدید : 2577

گزیده خبر:

به گزارش یوتودی، نیکولاس پانگیرتزوغلو، استراتژیست بازارهای جهانی بانک جی پی مورگان شاخص تسلط بیت کوین بر بازار ارزهای دیجیتال را شاخصی مهم برای فهمیدن پایان روند نزولی بازار می‌داند. به گفته وی، بیت کوین برای پایان دادن به بازار نزولی باید حداقل سهمی 50 درصدی از بازار داشته باشد.

نیکولاس پانگیرتزوغلو: تسلط بیت کوین باید از 50 درصد فراتر رود

در مصاحبه 29 ژوئن در برنامه Worldwide Exchange شبکه CNBC، پانگیرتزوغلو خاطرنشان کرد که برای ادامه یافتن روند سالم بازار، تسلط بیت کوین باید از 50 درصد افزایش یابد تا بتوان متوجه پایان فاز خرسی کنونی شد.

پانگیرتزوغلو ضمن اشاره به کاهش تسلط بیت کوین از 61 درصد ماه آوریل به 41 درصد آن هم در کمتر از یک ماه، خاطرنشان کرد که افزایش تسلط آلت کوین‌ها بر بازار می‌تواند بیانگر ادامه روند نزولی باشد؛ چرا که پیش از سقوط ژانویه 2018 نیز آلت کوین‌ها اوج گرفته بودند.

مطلب مفید: نتایج یک نظرسنجی: آگاهی سرمایه‌گذاران از تاثیرات زیست ‌محیطی بیت کوین

اگرچه بیت کوین پس از سقوط 23 مه، تسلط خود را به 48 درصد افزایش داده اما همچنان در فتح نقطه عطف 50 درصدی ناتوان است. این در حالی رقم می‌خورد که آلت کوین‌ها نیز در روزهای اخیر وضعیت چندان مطلوبی نداشته‌اند.

در بخش دیگری از این مصاحبه، پانگیرتزوغلو به جریان ورودی سرمایه به صندوق‌های بیت کوین اشاره کرد. به گفته وی، با توجه به روند نه‌چندان خوب آلت کوین‌ها جریان ورودی به بیت کوین کمی بهبود یافته است. با این حال همچنان این جریان در قیاس با جریان ورودی سه‌ماهه چهارم سال 2020 بسیار پایین‌تر است.

مطلب مفید: تأثیر آزادسازی دارایی های قفل شده در گری اسکیل بر قیمت بیت کوین

پانگیرتزوغلو معتقد است که فرصت ارزش نسبی که بیت کوین ارائه می‌دهد باعث شده تا بسیاری از سرمایه‌گذاران به این سمت بیایند.

آزادسازی دارایی‌های قفل شده صندوق گری اسکیل در ماه آینده می‌تواند به نوسانات بیشتر بازار منجر شود. بااین‌وجود، بانک جی پی مورگان معتقد است که این نوسانات به زمستان ارزهای دیجیتال ختم نخواهد شد چرا که سرمایه‌گذاران نهادی در یک سطح قیمتی خاص دوباره ورود خواهند کرد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x