درخواست گارلینگهاوس برای دریافت اسناد از صرافی بایننس پذیرفته شد
0

درخواست گارلینگهاوس برای دریافت اسناد از صرافی بایننس پذیرفته شد

بازدید : 1328

فکت کوینز: اخیراً وکلای برد گارلینگهاوس مدیرعامل ریپل اسنادی را به دادگاه ارائه کرده بودند که بر اساس آن پای بایننس به دعوی حقوقی ریپل و کمیسیون بورس کشیده می‌شد. بر اساس آن، تیم حقوقی گارلینگهاوس از دادگاه درخواست کرده بود تا بتوانند مدارکی دال بر بی‌گناهی موکل خود را از صرافی بایننس جمع‌آوری کنند. بر اساس تازه‌ترین گزارش یوتودی در رابطه با پرونده حقوقی ریپل و کمیسیون بورس، سارا نتبورن قاضی پرونده با درخواست گارلینگهاوس مبنی بر دریافت اسناد از بایننس موافقت کرده است.

درخواست دریافت اسناد از صرافی بایننس پذیرفته شد

وکلای برد گارلینگهاوس به دنبال آن‌اند تا با دسترسی به مدارک و اطلاعات مربوط به تراکنش‌های XRP که موکلشان در پلتفرم‌های خارجی انجام داده‌اند به اطلاعات مربوط به این پرونده اضافه کنند.

قرار است اطلاعات فوق‌الذکر از هولدینگ بایننس لیمیتد که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه صرافی بایننس است جمع‌آوری شود. با این حال، ازآنجایی‌که این هولدینگ در جزایر کیمن وجود دارد و در محدوده ایالات متحده آمریکا نیست، بر اساس کنوانسیون لاهه دادگاه آمریکا بایستی به نمایندگی از گارلینگهاوس درخواستی را به مقامات جزایر کیمن ارسال کند و از آنها بخواهد شواهد و مدارک را از بایننس دریافت کنند.

وکلای ریپل قصد دارند با این مدارک که نشان می‌دهد مدیرعامل این شرکت بیش از 357 میلیون توکن XRP را در پلتفرم‌های بین‌المللی به سرمایه‌گذارانی از سراسر جهان فروخته است، ادعاهای کمیسیون بورس را به چالش بکشد.

بیشتر بخوانید: نبرد حقوقی ریپل و کمیسیون بورس احتمالاً تا سال 2022 ادامه خواهد یافت

با پذیرفته شدن درخواست دریافت اسناد از صرافی بایننس، دادگاه موظف است نامه درخواست را به نمایندگی از گارلینگهاوس به مقامات جزایر کیمن ارائه دهد.

پیش از این نیز انتظار می‌رفت دادگاه با این درخواست موافقت کند چرا که کمیسیون بورس و اوراق بهادار هیچ مخالفتی نکرده بود.

دعوی حقوقی ریپل و کمیسیون بورس از دسامبر سال گذشته شروع شد. کمیسیون بورس معتقد است ریپل توکن XRP که در زمره اوراق بهادار است را به‌صورت غیرقانونی فروخته است. با این حال، ریپل تمامی ادعاها را رد می‌کند و معتقد است این توکن با بیت کوین و اتریوم مشابه است و نباید در دسته اوراق بهادار قرار بگیرد.

مرحله بررسی شواهد دادگاه ریپل و کمیسیون بورس قرار است تا 15 اکتبر سال جاری ادامه داشته باشد.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x