آغاز مزایده پاراچین‌های کواساما از هفته آینده
0

آغاز مزایده پاراچین‌های کواساما از هفته آینده

بازدید : 1880

گزیده خبر:

کواساما شبکه‌ای آزمایشی وابسته به بلاک چین پولکادات است. این شبکه به توسعه‌دهندگان امکان آزمایش برنامه‌های غیرمتمرکز پیش از استقرار در بلاک چین پولکادات را می‌دهد. به گزارش کریپتوپوتیتو، قرار است اولین مزایده پاراچین‌های کواساما بین 15 تا 22 ژوئن برگزار شود.

یک پارچین چندمنظوره

ماه گذشته پولکادات مزایده پاراچین ها و وام‌های مردمی را به شبکه‌های آزمایشی کواساما و وستند اضافه کرد. پس‌ازآن، حدود دو هفته پیش کواساما از اولین پاراچین خود با نام Shell رونمایی کرد. بااین‌حال، کواساما اعلام کرد که این پاراچین باید کاربردی‌تر شود. لذا هفته گذشته ارتقاء جدیدی در این شبکه موازی صورت گرفت و پاراچین Statemine عرضه شد که پیشرفتی مهم برای این پروژه محسوب می‌شود.

پاراچین‌ها وجهی چندمنظوره در اکوسیستم پولکادات هستند. از این شبکه‌های موازی برای اهداف مختلفی چون قراردادهای هوشمند، شبکه‌های حریم خصوصی و معاملات با فرکانس بالا بهره برده می‌شود.

درحالی‌ که پاراچین Shell کواساما برای بررسی قابلیت‌های سیستم پاراچین این شبکه طراحی شده، پاراچین Statemine کاربردی تفریباً مشابه با پاراچین Statemint شبکه پولکادات دارد و از انتقال‌های کم هزینه و همچنین توکن‌های غیرقابل‌ معاوضه  (NFT) پشتیبانی می‌کند.

همچنین دارندگان توکن‌های KSM می‌توانند با استفاده از پروتکل XCM، توکن های خود را بین کواساما و پاراچین Statemine منتقل کنند.

مزایده پاراچین‌های کواساما

بر اساس این پروژه، اگرچه کاربرد پاراچین به‌عنوان یک زنجیره شبکه انفرادی قابل‌توجه است، اما برای افزایش کاربرد آن به ساخت جامعه‌ای از شبکه‌ها احتیاج خواهد بود. این کار از طریق به مزایده گذاشتن درگاه های (اسلات) پاراچین‌های کواساما صورت خواهد گرفت. روش کارآمدی که به توسعه‌دهندگان امکان امتحان ایده‌هایشان در این شبکه را می‌دهد.

در صورت تصویب شورای حاکمیتی و جلو رفتن همه‌چیز مطابق با برنامه، اولین مزایده درگاه‌های پاراچین کواساما بین 15 تا 22 ژوئن برگزار شده و برنده در آخرین روز اعلام خواهد شد.

همچنین، قرار است مزایده پاراچین های درگاه‌های دوم، سوم، چهارم و پنجم کواساما بین 22 ژوئن تا 13 ژوئیه برگزار شود.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x