آیا میدانید کدام سازمانها مالک بیشترین مقادیر بیت کوین هستند؟

آیا میدانید کدام سازمانها مالک بیشترین مقادیر بیت کوین هستند؟
0
بازدید : 3803
آیا میدانید کدام سازمانها مالک بیشترین مقادیر بیت کوین هستند؟
سازمانهای دارنده بیت کوین

اگر شما هم در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت داشته باشید و یا اصلاً اندکی به این حوزه علاقه مند باشید و اخبار روز آن را دنبال کنید ، قطعاً این روزها بسیار شنیده اید که فلان سازمان بیت کوین خرید و یا فلان سازمان به دارایی بیت کوین خود افزود. ما در این پست به روزترین اطلاعات و ارقام خرید سازمانهای دارنده بیت کوین را برای شما فراهم کرده ایم.

مایک نواگراتز (Mike Novogratz) معتقد است از زمانی که سازمانها و مؤسسات مهم ،بیت کین را به سبد دارایی های خود اضافه کرده اند ، مشروعیت این کوین بیش از پیش شده است. وی معتقد است:

“در طول سه ماه اخیر، شاهد یک تغییر پایداری هستیم. که  طی آن بیت کوین به یک دارایی مسلم تبدیل شده است. هیچ شک و تردیدی در کار نیست . چرا که این اتفاق افتاده . همه بانک ها ، همه کمپانی های مهم به سمت این بازار روانه شده و بیت کوین را به سبد دارایی خود اضافه کرده اند.”

همانطور که در اخبار گذشته هم خاطر نشان کردیم ،مایکرواستراتژی، شرکت پیشرو هوش تجاری، که در بازار نزدک (Nasdaq ) معامله میشود، تا الآن حدود 91064.00 بیتکوین خریداری کرده است. این شرکت هم جزء سازمانهای دارنده بیت کوین است. که ارزش این دارایی معادل 5,463,840,000 میلیارد دلار میباشد.مدیر عامل این شرکت در سالی که گذشت حدود 650 میلیون دلار اوراق قرضه را به منظور خرید بیتکوین به فروش رساند.

شرکت میلر هم در سال 2020 ، تعدادی از این اوراق قرضه قابل تبدیل را خریداری کرد. که این اوراق، سالانه 0.75 بازده دارد و بسته به عوامل مختلف قابل تبدیل به پول یا سهام است.

[table id=27 /]

مجموع دارایی این 17 شرکتها 175،162.94 بیتکوین است 

 

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x