افزایش قیمت 25 درصدی لینک، در پی بازگشت 5 هزار دلاری بیتکوین
0

افزایش قیمت 25 درصدی لینک، در پی بازگشت 5 هزار دلاری بیتکوین

بازدید : 1336

گزیده خبر:

  • این هفته اکثر آلتکوین ها عملکرد بسیار خوبی داشتند و دامیننس بیتکوین را به 64 درصد کاهش دادند.
  • از این میان چِین لینک هم اوج جدیدی ثبت کرد و به بالای 24.5 دلار صعود کرد.

پس از چندین روز متوالی که قیمت بیتکوین افت شدیدی را تجربه کرد، دوباره به روند صعودی خود بازگشت. و به حدود 33 هزار دلار رسید . جالب اینجاست که اکثر کوین های دیگر عملکرد نسبتاً بهتری از خود نشان دادند ، و باعث شدند دامیننس بیتکوین به 64 درصد افت کند.

ATH جدید لینک

آلتکوین های بازار رمزارز در طی چند روز گذشته آنچنان وضعیت خوبی نداشتند. چرا که سرمایه کل بازار حدود 200 میلیارد از دست داده بود و به زیر 900 میلیارد رسیده بود.

با این حال در طول 24 ساعت گذشته با دستاوردهای چشمگیری به وضعیت خوبی بازگشتند.

اتریوم با 8.5 درصد افزایش قیمت به 1،270 دلار رسید . ریپل صعودی 4 درصدی را تجربه کرد و به حوالی 0.28 نزدیک شد. بیتکوین کش 4 درصد ، بایننس کوین 4.6 درصد و لایتکوین 2.5 درصد صعود داشت و بازارشان سبز شد.

در این میان کاردانو و پولکادات هم از صعود جا نماندند و با 10 درصد افزایش قیمت به ترتیب 0.35 و 18 دلار را ثبت کردند.اگرچه لازم به ذکر است که چِین لینک از میان 10 ارز برتر بازار با افزایش 20 درصدی سردمدار این صعود قیمتی بود. در پی این حرکت اوج قبلی خود را که اوایل این ماه ثبت کرده بود ،پشت سر گذاشت و ATH جدیدی به ثبت رساند.

ATH جدید لینک
بازار سبز ارزهای رمزنگاری شده. منبع: Quantify Crypto

کاهش دامیننس بیتکوین

بیتکوین این رمزارز پیشرو بازار هم اوایل این هفته نتوانست 38 هزار دلار را پشت سر بگذارد و در پی این شکست همچنان در حال سقوط بود. تا جایی که برای اولین بار از هفته اول ژانویه به زیر قیمت 30 هزار دلار کاهش یافت.

البته این افت قیمتی در پی انتشار گزارش های دروغین مبنی بر مورد حمله دوبار خرج کردن ( Double spending ) قرار گرفتن شبکه بیتکوین اتفاق افتاد. که این شایعات از طرف شخصیتهای مهم و برجسته این حوزه نقض شد.

بنابراین دوباره توانست مقداری از ارزش خود را بازیابد و خودش را به حدود 34 هزار دلار برساند. هرچن که این اوج گرفتن آلتکوین ها از دامیننس بیتکوین کاسته و به 64 درصد رسیده . دامیننس معیاریست که جچم بازار بیتکوین را با دیگر آلتکوین ها مقایسه میکند. و این رقم 6 درصد کاهش در طول یک هفته را نشان میدهد.

کاهش دامیننس بیتکوین
BTCUSD منبع: TradingView

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x