تحلیل و پیش بینی قیمت لایت کوین (LTC) تاریخ 10 شهریور 1400

تحلیل و پیش بینی قیمت لایت کوین (LTC) تاریخ 10 شهریور 1400
0
بازدید : 2453

فکت کوینز: تحلیل قیمت لایت کوین 10 شهریور: لایت کوین (LTC) هنوز نتوانسته منطقه تثبیت اواخر ماه می و اوایل ژوئن را بازیابی کند. LTC تقریباً 22 درصد از ضررهای خود را جبران کرده است. اما با توجه به اینکه پیشرفت کلی بازار تقریباً 65 درصد بوده. میتوان گفت که LTC نسبت به بقیه رمزارزها عقب افتاده است. به احتمال زیاد عدم توسعه و هیاهوی زیاد در مورد بلاک چین LTC علت این عقب افتادگی است. اگر BTC هفته آینده افزایش یابد، میتوان انتظار داشت که LTC نیز افزایش یابد.

تحلیل قیمت لایت کوین (LTC) 10 شهریور

از تاریخ 10 آگوست تا کنون، قیمت LTC بالاتر از محدوده حمایتی 161 تا 166 دلار بوده است. طی چند هفته گذشته، قیمت در حال تثبیت بوده است. این بدین معنی است که لایت کوین برای گذر از منطقه مقاومت اصلی خود تلاش میکند. این پرایس اکشن یک الگوی مثلث متقارن ایجاد کرده است که خبر از شروع یک روند صعودی در 4 روز آینده میدهد.

خط روند پایینی این الگو هفته هاست قیمت را حفظ کرده است. در صورت شکست این خط LTC دچار ریزش میشود. LTC برای ایجاد یک روند صعودی باید از مقاومت اصلی 172 دلار عبور کند.

لابت کوین 10 شهریور
نمودار چهار ساعته لایت کوین

الگوی قیمت لایت کوین بزودی پایان مییابد و معامله گران باید منتظر باشند تا ببینند قیمت دچار افزایش می شود یا کاهش. اگر LTC بتواند از خط روند بالایی عبور کند، گاوها میتواند منطقه مقاومت بین 181 تا 188 دلار را تست کنند. اگر گاوها موفق شوند از این منطقه عبور کنند، قیمت LTC به بالای 200 دلار میرسد.

در صورت شکست گاوها، اولین سطح حمایت در حدود 161 دلار خواهد بود. برای اینکه لایت کوین به این سطح افت کند خرس ها باید LTC را به زیر 200MA که بیش از یک ماه است سطح حمایتی اصلی میباشد، بکشانند. در صورت موفقیت خرس ها قیمت به 155 دلار سقوط می‌کند.

در حال حاضر RSI تصادفی در منطقه اشباع خرید قرار دارد. در صورتی که RSI، موقعیت خود را بالاتر از سطح 50 حفظ کند، میشود انتظار داشت که قیمت LTC افزایش یابد. MA نیز باید از خط روند عبور کند تا روند صعودی تایید شود.


این تحلیل صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت کوین گیپ است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید. جهت اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید:

بیشتر بخوانید: هاسکینسون از شرایط همکاری کاردانو و سولانا می‌گوید

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x