شرکت های بزرگ با بیت کوین چه خواهند کرد؟
0

شرکت های بزرگ با بیت کوین چه خواهند کرد؟

بازدید : 1418

گزیده خبر:

  • هفته آینده شرکت های بزرگ اهداف خود از بیت کوین را اعلام میکنند.
  • به گفته رابی گاتمن مدیر عامل NYDIG ،شرکت سرمایه گذاری بیت کوین ، “به زودی بیت کوین مورد پذیرش همگان قرار میگیرد.”

گاتمن که مؤسس شرکت استون ریج( Stone Ridge ) هم هست، در تاریخ 15 مارس در پادکست “On the Brink” اعلام کرد:

” به زودی اطلاعیه هایی از شرکای خود دریافت خواهیم کرد. که قطعاً نظر آنها چشم اندازهای مالی سنتی را تغییر خواهد داد. حدود یک هفته دیگر صدای طبل دستاوردهای بسیار متحول کننده (درباره بیتکوین) شرکت های بزرگ را خواهیم شنید.”

در تاریخ 8 مارس ، NYDIG یک دور رشد 200 میلیون دلاری را به رهبری چندین شرکت بزرگ مالی از جمله مورگان استنلی ، نیویورک لایف ، MassMutual ، مدیریت صندوق سوروس و FS Investments به پایان رساند. سایر شرکای NYDIG شرکتهای fintech Kasasa ، Nymbys و Moven هستند.

گاتمن در این مصاحبه دقیقاً به اینکه کدامیک از شرکا قصد انتشار اعلامیه ای با چنین مضمونی را دارند ،اشاره نکرده . که این خبر می تواند شامل دسترسی بیشتر به بیتکوین برای عموم مردم و همچنین سایر محصولات و خدمات باشد.

جالب است بدانید یکی از محصولاتی که این کمپانی به شرکت های شرکا ارائه میدهد ، ” خزانه داری شرکت ” است. آنها میتوانند در این خزانه بیت کوین های خود را ذخیره کنند .

در این اطلاعیه ها مطالبی همچون پذیرش بیت کوین، خدمات و محصولات موجود در سیستم های مالی فعلی خاطر نشان خواهند شد.”

ماه گذشته شرکت NYDIG  برای راه اندازی یک صندوق مبادلاتی بیتکوین با کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا مذاکره کرد.با این درخواست، NYDIG انتظار دارد این کمیسیون، مجوز اولین صندوق ETF بیت کوین در آمریکا را در سال 2021 را صادر کند. این صندوق باعث می شود تا خرید و فروش بیتکوین به سادگی خرید و فروش سهام شرکت های مطرحی همچون اپل و مایکروسافت بشود. در حال حاضر، این شرکت بیش از 3 میلیارد دلار از دارایی های دیجیتال را مدیریت میکند.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x