تحلیل قیمت MATIC تاریخ 17 تیر 1400
0

تحلیل قیمت MATIC تاریخ 17 تیر 1400

بازدید : 1590

گزیده خبر:

قیمت MATIC برای مدت طولانی رنج بوده است. با این حال، بازگشت از یک سطح مقاومت حیاتی، شرایط را برای Polygon سخت کرده است. فروش گسترده فعلی احتمالاً در حدود سطح پشتیبانی فوری معکوس میشود و روند صعودی جدیدی آغاز خواهد شد.

  • قیمت MATIC طی 24 ساعت گذشته 10٪ کاهش یافته است.
  • سطح پشتیبانی در 1.034 دلار احتمالاً به عنوان جایگاهی برای افزایش 27 درصدی Polygon عمل میکند.
  • شکست سطح پشتیبانی 1 دلار، دیدگاه صعودی را باطل میکند.

تثبیت قیمت MATIC رو به پایان است

قیمت MATIC بیش از 15 روز است که بین 1 تا 1.235 دلار باقی مانده. پس از کاهش تقریباً 10٪ ، Polygon اکنون در بالای سطح پشتیبانی 1.034 دلار نوسان دارد.

سرمایه گذاران می توانند انتظار احیای مجدد و معکوس شدن روند قیمتی را در این سطح داشته باشند. با این حال، در برخی موارد، قیمت MATIC ممکن است 1 دلار را قبل از صعود مجددا تست کند.

مطلب مفید:ماشین حساب سود استخراج

قبل از تلاش برای رسیدن به سطح 50٪ فیبوناچی اصلاحی در 1.32 دلار، قیمت باید از سطوح مقاومت میانی گذر کند. به عبارتی افزایش 27 درصدی از 1.034 دلار.

اگر فشار خرید علی رغم صعود ادامه داشته باشد، قیمت MATIC احتمالا به منطقه معکوس که از 1.41 دلار تا 1.54 دلار است، خواهد رسید. فعالان بازار می توانند انتظار داشته باشند که Polygon پیش از پولبک کردن به 1.41 یا 1.477 دلار صعود کند.

تحلیل قیمت matic
نمودار چهار ساعته MATIC/USDT

در حالی که احتمال روند رشد بالا است، سرمایه گذاران باید در مورد تست مجدد پشتیبانی 1 دلار محتاط باشند به خصوص اگر قیمت MATIC از آن عبور کند. یک ریزش جزئی لزوما به دیدگاه صعودی آسیب نمی رساند.

با این حال ، اگر گاوها نتوانستند سطح 1 دلار را پس بگیرند، دیدگاه صعودی مذکور باطل میشود. این اتفاق نشان از تست مجدد رنج پایین با 0.926 دلار خواهد بود.


این تحلیل قیمت صرفاْ ترجمه‌ای از وب‌سایت fxstreet است و بیانگر نظر تیم فکت کوینز و همچنین پیشنهادی مبنی بر خرید نیست. سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ریسک و خطر خاص خود را دارد. لذا با آگاهی از تمامی خطرات به این بازار وارد شوید.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x