میامی میزبان بزرگ‌ترین کنفرانس تاریخ بیت کوین
0

میامی میزبان بزرگ‌ترین کنفرانس تاریخ بیت کوین

بازدید : 1509

گزیده خبر:

پس از وقفه طولانی‌مدت به دلیل شیوع کرونا، قرار است رویدادهای کریپتویی مجدداً از سر گرفته شود. گل سر سبد این رویدادها، کنفرانس بیت کوین 2021 است که قرار است در ماه ژوئن در میامی برگزار شود.

این کنفرانس قرار بود ما بین 30 آوریل تا یکم مه برگزار شود که به دلیل موج دوم ویروس کرونا و همچنین روند واکسیناسیون تعویق افتاد.

به گزارش کریپتوپوتیتو، در این کنفرانس، قرار است افراد بزرگ، سیاستمداران، قانون‌گذاران و … در رابطه با پادشاه ارزهای دیجیتال صحبت‌هایی داشته باشند.

کنفرانس سال 2020 به دلیل کرونا برگزار نشد. با این حال، به نظر می‌رسد که هیچ مشکلی برای برگزاری کنفرانس سال 2021 وجود نداشته باشد و این کنفرانس با 12 هزار نفر شرکت‌کننده برگزار شود.

میامی، طرفدار صنعت کریپتو

به گفته برگزارکنندگان این کنفرانس، به دلیل مشکلات پساکرونا در لس آنجلس، برگزار کردن کنفرانس در آنجا غیرممکن بوده است.

اما میامی بهترین گزینه برای برگزاری این کنفرانس به شمار می‌رود. میامی یکی از قطب های فناوری‌هایی چون بلاک چین و ارزهای دیجیتال است.

شهردار میامی، فرانسیس سوارز نیز یکی از طرفداران پر و پا قرص بیت کوین محسوب می‌شود. وی بارها به تمجید از بزرگ‌ترین ارز دیجیتال پرداخته و اعلام کرده که مشتاق است با استفاده از ظرفیت هسته‌ای این شهر، میامی به قطب استخراج بیت کوین تبدیل شود.

چه افرادی در کنفرانس بیت کوین شرکت خواهند کرد؟

کنفرانس بیت کوین 2021 قرار است سخنرانان بزرگی چون رون پال، فرانسیس سوارز شهردار میامی، مایکل سیلور مدیرعامل مایکرواستراتژی، سینتیا لومیز سناتور آمریکا و جک دورسی مدیرعامل توییتر را داشته باشد. علاوه بر این، نام‌های بزرگی چون وارن داویدسن،  فلوید میودر، دوقلوهای وینکلواس و مکس کایزر به چشم می‌خورد.

این کنفرانس قرار است با هدف آموزش و همچنین جشن گرفتن موفقیت‌های اخیر بیت کوین برگزار شود. علاوه بر این، قرار است تا برای بهبود بیت کوین از نظر فنی، از ذهن افراد بزرگ صنعت استفاده شود.

هدف کنفرانس بیت کوین افزایش پذیرش آن و تبدیل آن به جریان اصلی و همچنین، فراهم نمودن فرصت سرمایه‌گذاری برای مردم خواهد بود.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x