منتقد بیت کوین توسط مدیرعامل مایکرواستراتژی به سخره گرفته شد
0

منتقد بیت کوین توسط مدیرعامل مایکرواستراتژی به سخره گرفته شد

بازدید : 1834

گزیده خبر:

پیتر شیف، مخالف همیشگی بیت کوین و مدیرعامل شرکت Euro Pacific Capital بالاخره در توییتر تیک آبی گرفت. شیف در توییتی این اتفاق را به فال نیک پنداشت و اظهار امیدواری کرد که پس‌از‌آن، اتفاقات خوبی رخ دهد. با این حال، مایکل سیلور، مدیرعامل مایکرواستراتژی نگذاشت خوشحالی شیف ادامه داشته باشد و به تمسخر وی پرداخت.

مایکل سیلور و پیتر شیف؛ جدال بی پایان

جنگ و جدال مایکل سیلور و پیتر شیف همواره ادامه داشته است. شیف منتقد سرسخت بیت کوین است و سیلور، راه نجات از فساد مالی را سرمایه‌گذاری در این ارز می‌داند. چندی پیش بود که شیف، تلاش مایکرواستراتژی برای خرید بیت کوین از طریق فروش اوراق بدهی را زیر سوال برد و مدیرعامل این شرکت را نسبت به سقوط Bitcoin به زیر 20 هزار دلار و ورشسکستگی هشدار داد. اما سیلور نیز اظهارات شیف را بی‌پاسخ نگذاشته است.

به گزارش یوتودی، در تازه‌ترین جنگ توییتری، مایکل سیلور ضمن تبریک تیک آبی گرفتن شیف، شرط ادامه موفقیت‌های وی را بیت کوینر شدن دانست. وی در ادامه به شیف پیشنهاد کرد که برای ادامه موفقیت‌هایش به عنوان یک بیت کوینر جدید، لازم است تا از دستورالعمل‌های خاصی پیروی کند. وی توصیه کرد که شیف بیت کوین بخرد، بیت کوین را به بیو توییتر خود همانند کاری که ایلان ماسک کرد اضافه کند و تصویر پروفایل خود را به چشم لیزری تغییر دهد.

پیتر شیف یکی از منتقدین سرسخت بیت کوین است. وی بارها از هر تریبون برای انتقاد از بیت کوین استفاده کرده است. با این حال، افراد جامعه ارزهای دیجیتال معتقدند که این منتقد در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده و سرمایه‌گذاری خود را پشت انتقادات از بیت کوین مخفی می‌کند.

جالب است بدانید پسر شیف طرفدار بیت کوین است. وی به‌تازگی اعلام کرد که 113 درصد بیت کوین موجود در سبد سرمایه‌اش را افزایش داده است.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x