مایکرواستراتژی 500 میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید

مایکرواستراتژی 500 میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید
0
بازدید : 2668

گزیده خبر:

گویا عادت کردیم؛ هر از چند گاهی باید با تیتر خبر خرید مجدد بیت کوین توسط مایکرواستراتژی روبه‌رو شویم. شرکتی که سرمایه‌گذاری در بیت کوین را از آگوست سال 2020 شروع کرد و از آن زمان تاکنون بسیار به پادشاه رمزارزها متعهد بوده است.

به گزارش کریپتوپوتیتو، این شرکت در آخرین سرمایه‌گذاری خود، 500 میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید و موجودی بیت کوین خود را به 105085 واحد رساند.

آموزش ارز دیجیتال در اصفهان

مایکرواستراتژی و خرید دوباره بیت کوین

مایکل سیلور، مدیرعامل مایکرواستراتژی دیروز از خرید جدید بیت کوین این شرکت پرده برداشت. همان‌طور که پیش تر گزارش دادیم، شرکت مایکرواستراتژی اخیراً برای سرمایه‌ گذاری بیشتر در بیت کوین، 500 میلیون دلار دیگر از طریق فروش اوراق بدهی جمع‌آوری کرد.

سیلور در توییتی نوشت:

مایکرواستراتژی 13005 بیت کوین دیگر به ارزش 489 میلیون دلار و متوسط قیمت 37617 دلار برای هر واحد خریداری کرد. تا 21 ژوئن 2021، این شرکت 105085 واحد بیت کوین دارد. همچنین 2.741 میلیارد دلار (متوسط قیمت 26080 دلار برای هر بیت کوین) به سرمایه‌گذاری اختصاص داده شده است.

با خرید اخیر بیت کوین مایکرواستراتژی موجودی بیت کوین این شرکت از 105085 واحد فراتر رفت و اکنون، 0.56 گردش این ارز را در اختیار دارد.

شرکت مورگان استنلی نیز به طرفداران صنعت بلاک چین پیوست

دیروز بیت کوین پس از اعلامیه بانک کشاورزی چین، سقوط کرد و به کف سه هفته اخیر خود رسید. به نظر می‌ رسد که مایکرواستراتژی از فرصت استفاده کرده و در کف خرید کرد باشد.

اقدامات مایکرواستراتژی به سرمایه‌گذاری در بیت کوین خلاصه نمی‌شود. اخیراً این شرکت کنفرانسی را برای مدیران ترتیب داد و در آن از سرمایه‌گذاری در بیت کوین و مزایای آن سخن گفت. مایکل سیلور مدیرعامل مایکرواستراتژی از هر فرصتی که به دست می‌آورد برای تحسین پادشاه رمزارزها استفاده می‌کند.

بیت کوین، ذخیره اصلی شرکت مایکرواستراتژی است و حقوق برخی از مدیران این شرکت با این ارز داده می‌ شود.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x