ادامه سرمایه گذاری سازمان ها؛ مایکرواستراتژی 15 میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید
0

ادامه سرمایه گذاری سازمان ها؛ مایکرواستراتژی 15 میلیون دلار دیگر بیت کوین خرید

بازدید : 1424

گزیده خبر:

علیرغم شرایط ناپایدار بازار، مایکل سیلور، مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی دوباره به سیاست سرمایه گذاری در بیت کوین این شرکت ادامه داد و با افزودن 271 واحد BTC به خزانه خود، تعداد کل آنها را به حدود 92000 واحد رساند.

خرید 15 میلیون دلاری مایکرواستراتژی

به گزارش کریپتوپوتیتو، این شرکت لیست شده در بورس نزدک، خرید اخیر 15 میلیون دلاری خود را در تاریخ 13 مه اعلام کرد. علیرغم اعلام در 13 مه، این خرید به احتمال زیاد دیروز با قیمت متوسط 55387 دلار برای هر واحد بیت کوین انجام شده است. با این حال، پس از این خرید، پادشاه رمزارزها پس از به تعلیق درآوردن پرداخت های BTC توسط تسلا، به 47 هزار دلار سقوط کرد و پایین ترین سطح دو ماهه اخیر خود را به ثبت رساند.

با احتساب این سرمایه گذاری، کل ذخیره BTC مایکرواستراتژی به 91850 واحد رسید. این شرکت سرمایه گذاری در بیت کوین را از آگوست سال پیش شروع کرد و متوسط قیمت خرید آنها 24403 برای هر واحد BTC است.

مایکرواستراتژی برای ارزهایی که در دست خود دارد، در مجموع 2.241 میلیارد دلار پرداخت کرده است. با این حال، از آن زمان به بعد با افزایش چشمگیر ارزش دارایی، این مقدار به 4.6 میلیارد دلار رسیده است.

این غول نرم افزاری علیرغم داشتن 0.437 درصد از کل گردش بیت کوین، در ماه های اخیر چندین طرح در رابطه با این ارز راه اندازی کرده است.

این شرکت در اوایل سال جاری، سمیناری با هدف آموزش مدیران سطح C راه اندازی و پس از آن، سیلور دوره جامعی برای سرمایه گذاران خرد منتشر کرد.

علاوه بر این، این شرکت با شروع پرداخت حقوق ها با BTC به جای پول نقد، در رویه های داخلی خود تغییر قابل توجهی ایجاد کرد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x