مایکرواستراتژی در آستانه خرید دوباره بیت کوین قرار دارد
0

مایکرواستراتژی در آستانه خرید دوباره بیت کوین قرار دارد

بازدید : 1825

گزیده خبر:

داستان مایکرواستراتژی و بیت کوین تمامی ندارد. این غول فناوری اطلاعاتی که پیش‌تر از این 2 میلیارد دلار به بیت کوین اختصاص داده قصد دارد بیت کوین بیشتری بخرد. به گزارش کریپتوپوتیتو، مدیرعامل مایکرواستراتژی دیروز اعلام کرد که این شرکت قصد دارد تا از طریق فروش اوراق بدهی ترجیحی، 400 میلیون دلار دیگر در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند.

داستان مایکرواستراتژی و بیت کوین

این شرکت، خرید بیت کوین را از ماه آگوست سال پیش شروع کرد و به‌مرورزمان به سرمایه‌گذاری خود افزود. در آخرین اقدام، مایکل سیلور، مدیرعامل این شرکت از تلاشی دیگر برای خرید بیت کوین خبر داد. وی در حساب توییتری خود نوشت:

مایکرواستراتژی قصد دارد تا 400 میلیون دلار اوراق بدهی ترجیحی برای خرید بیت کوین ارائه دهد.

بر اساس بیانیه رسمی این شرکت، با توجه به شرایط بازار و عوامل دیگر قرار است 400 میلیون دلار اوراق بدهی به سرمایه‌گذاران سازمانی واجد شرایط در آمریکا ارائه شود. این پروژه قرار است در سال 2028 اجرایی شود. علاوه بر این، مایکرواستراتژی نسبت به بازپرداخت این اوراق متعهد شده و تصمیم دارد تا تمامی سرمایه جمع شده را صرف خرید BTC کند.

این اولین بار نیست که مایکرواستراتژی از طریق فروش اوراق بهادار قصد فراهم نمودن سرمایه برای خرید BTC را دارد. اوایل سال جاری، این شرکت یک میلیارد دلار سرمایه از طریق فروش اوراق بهادار به خرید بیت کوین اختصاص داد.

با احتساب خرید اواسط مه، مایکرواستراتژی اکنون 92079 واحد BTC دارد. این شرکت تاکنون مجموعاً 2.250 میلیارد دلار و با قیمت متوسط 24450 دلار بیت کوین خریده است.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x