هارد فورک جدیدی در انتظار شبکه مونرو؛ چه تغییراتی صورت خواهد گرفت؟
0

هارد فورک جدیدی در انتظار شبکه مونرو؛ چه تغییراتی صورت خواهد گرفت؟

بازدید : 1523

فکت کوینز: بنابر گفته های یکی از توسعه دهندگان مونرو در ابتدای هفته، با توجه به اجماع صورت گرفته در جامعه این ارز، اعضا به توافق رسیده‌اند تا توسعه دهندگان مونرو در تاریخ 16 جولای هارد فورکی را در شبکه اصلی این رمز ارز و در بلاک شماره 2,668,888 ایجاد کنند.

هارد فورک این کوین خصوصی باعث افزایش سایز حلقه زنجیره ها از 11 به 16 خواهد شد و با اضافه کردن برچسب هایی به خروجی داده ها زمان اسکن کیف پول را کاهش می‌دهد. علاوه بر آن شاهد افزایش امنیت شبکه و تغییراتی در کارمزدها نیز خواهیم بود.

افزایش تعداد امضاهای مورد نیاز حلقه بدین منظور صورت می‌گیرد که اطمینان بیشتری نسبت به ناشناس ماندن یک تراکنش ایجاد شود و مهندسی معکوس آن برای یافتن منبع تراکنش نیز دشوارتر شود. یکی از توسعه دهندگان مونرو درباره این هارد فورک بیان داشت که برچسب های اشاره شده می‌تواند تا 40 % زمان اسکن کردن شبکه را هنگام تراکنش های ناشناس کاهش دهد.

علاوه بر آن تایید شده است که بیشترین سایز بلاک های مونرو به جای 32 برابر 14 برابر شود، اتفاقی که بر ارزش کارمزدها تاثیر مستقیم خواهد گذاشت. همچنین قرار است از Bulletproofs، یک سیستم اثبات دانش صفر در شبکه مونرو برای تایید اعتبار بلاک ها استفاده شود. این قابلیت باعث رمزنگاری سریع تر و تایید اعتبار در بلاک چین می‌شود.

مطلب مفید: استپن (STEPN) چیست؟ کسب درآمد با دویدن

در گذشته به رشد قابل توجه مونرو و ورود سرمایه گذاران بسیاری به این ارز همزمان با ریزش بازار کریپتو اشاره کردیم. حوزه کوین های خصوصی مانند مونرو و زی کش در میان جامعه کریپتو به یکی از پر بحث ترین موضوعات تبدیل شده است.

برخی با اشاره به ناشناس بودن تراکنش ها از امنیت بالا و مزایای آن طرفداری می‌کنند و برخی دیگر نگران تراکنش ها و فعالیت های غیرقانونی گروه ها و سازمان های  مختلف از طریق این ارزها هستند. سال گذشته صرافی کراکن به دلیل فشارهای قانون گذاران ارز مونرو را از لیست دارایی های خود برای مشتریان انگلیسی حذف کرد.

برای اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با فکت کوینز همراه باشید.

2
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x