نتایج یک نظرسنجی: آمریکایی‌ها از دوج کوین بیشتر از اتریوم شنیده‌اند

نتایج یک نظرسنجی: آمریکایی‌ها از دوج کوین بیشتر از اتریوم شنیده‌اند
0
بازدید : 2490

گزیده خبر:

به گزارش کوین تلگراف، نتایج نظرسنجی اخیر آمریکا در رابطه با اتریوم و دوج کوین قابل‌تأمل است. یک پروژه قراردادهای هوشمند را معرفی کرده و ساختار مالی غیرمتمرکزی را ارائه می‌دهد و دیگری از یک میم اینترنتی الهام گرفته است.

اتریوم در مقابل دوج کوین

تنها در عرض پنج سال از زمان راه‌اندازی، اتریوم جهان را با قراردادهای هوشمند، امور مالی غیرمتمرکز، ییلد فارمینگ و توکن‌های غیرقابل‌معاوضه آشنا کرد و مدت‌هاست که پشت سر بیت کوین به‌عنوان دومین پروژه بزرگ بلاک چینی جهان قرار دارد.

در طرف دیگر، دوج کوین یک میم کوین است و هیچ نوآوری ارائه نکرده است. هیچ‌گونه دلیل واقعی نیز برای درخشش آن وجود ندارد. تنها به دلیل اینکه در طول 12 ماه گذشته چند میلیاردر معروف از آن حمایت کرده‌اند، محبوبیت زیادی در میان مردم پیدا کرده است.

بنابراین همان‌طور که انتظار می‌رود، به‌طور طبیعی شهروندان عادی بیشتر از اینکه با اتریوم آشنا باشند، نام دوج کوین را شنیده‌اند. مطلبی که از نظرسنجی اخیر با جامعه آماری 2063 نفره از شهروندان آمریکایی قابل استناد است

نتایج نظرسنجی

بر اساس یافته‌های این نظرسنجی، 29 درصد از پاسخ‌دهندگان گفته‌اند که با دوج کوین آشنایی دارند. این در حالی است که تنها 21 درصد از آنها با اتریوم آشنا بودند.

از کل 2063 پاسخ‌دهنده، 89 درصد از آنها اذعان داشتند که قبلاً در رابطه با ارزهای دیجیتال شنیده‌اند. بیت کوین برای اکثریت پاسخ‌دهندگان (حدود 71 درصد) شناخته‌شده‌ترین ارز بوده است. پس‌ازآن دوج کوین در رده دوم قرار دارد.

بر اساس این نظرسنجی، 21 درصد از افراد شرکت‌کننده در این نظرسنجی با استیبل کوین شرکت Circle یعنی USDC آشنایی دارند. 18 درصد از آنها با لایت کوین آشنا هستند و ده درصد نیز با استلار (XLM) آشنایی دارند.

31 درصد از پاسخ‌دهندگان به این سوال که آیا رمزارزها به آینده پول تبدیل خواهند شد یا خیر پاسخ مثبت دادند. 30 درصد ارزهای دیجیتال را نوآورانه خواندند. 23 درصد این ارزها را راهی برای کسب ثروت جدید می‌دانند. در مقابل، 19 درصد این فناوری را شرور توصیف می‌کنند.

علاوه بر این، 44 درصد از پاسخ‌دهندگان اعلام کردند که حاضرند با ارزهای دیجیتال به آنها جوایز یا پاداش‌ها پرداخت شود.

نظرسنجی اخیر نشان می‌دهد که افراد بیشتری با بازار ارزهای دیجیتال آشنا شده‌اند. مطلبی که می‌توان از آن، روند رو به رشد پذیرش ارزهای دیجیتال را متوجه شد.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x