پایان بدقولی چند ساله Mt GOX
0

پایان بدقولی چند ساله Mt GOX

بازدید : 91

بلآخره طرح بازپرداخت 150،000 بیتکوین کاربران Mt. Gox تأیید شد.

پس از بارها بدقولی و تأخیر بلاخره مسئول صرافی Mt Gox پیش نویس برنامه بازپرداخت بیتکوینهای کاربران طلبکار از این صرافی را تنظیم کرد.

کاربران صرافی Mt Gox در سال 2014 قربانی یک حمله منفور شدند. حال بعد از سالها آنها در شرف دریافت سرمایه بر باد رفته شان هستند. چراکه متولی این صرافی بعد از سالها ،پیش نویس طرح احیای مجدد صرافی متلاشی شده Mt Gox را تنظیم کرده است.هم اکنون دادگاه منطقه ای توکیو و بازپرس مربوطه در حال بررسی این پیشنهاد هستند.

جزئیات اقدامات

  • به گزارش سایت خبری CryptoPotato  در ماه اکتبر ، دادگاه منطقه ای توکیو این طرح را از 15 اکتبر به 15 دسامبر به تعویق انداخته بود.که این دومین بدقولی آنها در سال 2020 بود.
  • طبق اطلاعیه منتشر شده در وب سایت این صرافی: وكیل منصوب شده برای نظارت بر روند این طرح بازپرداخت مدنی ، نوبواكی كوبایاشی ، پیش نویس طرحی که کاربران مدتها در انتظار آن بودند را تنظیم کرده است.
  • این دادگاه به همراه وکیل مربوطه مدارک و اسناد را بررسی خواهند کرد. به علاوه آنها تکلیف این مسئله مبنی بر ادامه مراحل احیای مربوط به پیش نویس این طرح را مشخص خواهند کرد.
  • بر اساس این بیانیه مسئول این صرافی در زمان مناسب و به صورت کاملاً واضح جزئیات این طرح را برای کاربران توضیح خواهد داد. البته هیچ اطلاعات دیگری مبنی بر این جزئیات در این بیانیه ذکر نشده است.
  • این صرافی ژاپنی زمانی بزرگترین صرافی ارز دیجیتال بود. و در اوج فعالیتش بیش از 70 درصد از معلات بیتکوین در آنجا انجام میشد.
  • هنوز هم بعد از گذشت سالها ،هک سال 2014 این صرافی در فضای رمزارز جزء بزرگترین حملات محسوب میشود.
  • طبق گزارشات اخیر کاربران 150000 بیتکوین خود را که به قیمت امروز معادل 3 میلیارد دلار است، دریافت خواهند کرد.

حال در نظر بگیرید بعد از اینکه این کاربران سرمایه خود را پس گرفتند چه بر سر بازار خواهد آمد. قطعاً آنها مایلند بیبتکوین هایشان را نقد کنند و بعد از سالها به سودشان برسند.

بنابراین پس از این تسویه حساب در انتظار اتفاق دیگری جز سقوط قیمت بیتکوین نباشید……..

0
0
برای اینکه به فکت این مقاله کمک کنید روی دکمه زیر کلیک کنید و تا افراد بیشتری آن را دنبال کنند
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
محل تبلیغ
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x