آیا شاهد همکاری اتریوم و دوج کوین خواهیم بود؟
0

آیا شاهد همکاری اتریوم و دوج کوین خواهیم بود؟

بازدید : 1569

گزیده خبر:

به نظر می‌رسد ایلان ماسک با نظر ویتالیک بوترین در رابطه با همکاری اتریوم و دوج کوین موافق باشد. بوترین در آخرین مصاحبه خود از همکاری احتمالی میان این دو شبکه سخن گفت و آن را اتفاقی شگفت‌انگیز عنوان کرد.

همکاری اتریوم و دوج کوین

چندی پیش بود که ایلان ماسک، از همکاری با توسعه‌دهندگان دوج با هدف افزایش مقیاس‌پذیری، افزایش ده برابری اندازه بلاک‌ها و کاهش صد برابری کارمزدها سخن گفت. کمی بعد نیز ویتالیک بوترین نسبت به اظهار نظرات مدیرعامل تسلا واکنش نشان داد و از آن انتقاد کرد.

اما به نظر می‌رسد که قرار است شاهد همکاری تاریخی میان اتریوم و دوج کوین باشیم. به گزارش بیت کوین نیوز، ویتالیک بوترین، بنیان‌گذار اتریوم در آخرین مصاحبه خود با محقق هوش مصنوعی لکس فریدمن از این همکاری بالقوه خبر داد.

در این مصاحبه فریدمن به توییت‌های ایلان ماسک در رابطه با Dogecoin و وجود چنین قدرتی برای توسعه این ارز اشاره کرد. وی از بوترین در رابطه با امکان استفاده از این قدرت و هدایت آن به مسیر اتریوم سوال کرد.

پاسخ بنیان‌گذار اتریوم به این موضوع مثبت بود. وی با تأکید بر اینکه اتریوم با کوین‌های الهام گرفته از سگ‌ها مخالف نیست در این رابطه گفت:

اگر دوج کوین بخواهد با اتریوم همکاری داشته باشد، مردم قادر خواهند بود تا هزاران تراکنش را در عرض یک ثانیه انجام دهند. این عالی خواهد بود.

وی افزود:

اگر بتوانیم پلی از دوج کوین به اتریوم داشته باشیم عالی خواهد بود. در این صورت، زمانی که اتریوم به مقیاس‌پذیری مناسبی برسد، کاربران قادر به معامله دوج در بستر اتریوم با سرعتی بالا و کارمزدهایی به‌مراتب کمتر خواهند بود.

بوترین همچنین به اظهار نظرات ایلان ماسک و حمایت وی از دوج کوین واکنش نشان داد. وی در این رابطه گفت:

اشتباه می‌کنید اگر اقدامات ایلان ماسک را تعمدانه در نظر بگیرید. او نیز یک انسان است و همانند من سگ‌ها را دوست دارد.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در واکنش به این مصاحبه در حساب توییتری خود نوشت:

من تقریباً با نظر بوترین موافقم.

ارتقاء شبکه اتریوم

اتریوم در حال انجام یک انتقال مهم از مکانیسم سازوکار اثبات کار به اثبات سهام است. این مهم مصرف انرژی شبکه اتریوم را تا 99 درصد کاهش خواهد داد. بااین‌حال، مدت‌زمان انجام این انتقال بسیار طولانی شده است. بوترین چندی پیش در رابطه با طولانی شدن این انتقال گفت:

یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که پروژه ما با آن روبه‌روست مشکلات فنی نیست، بلکه مشکل با مردم است. اتریوم در وضعیت اقتصادی بهتری قرارگرفته و 5 سال برای رسیدن به این وضعیت زمان لازم داشتیم. در این 5 سال ما درگیری‌های داخلی زیادی داشتیم. اگر در حال ساخت یک تیم هستید، بهتر است بدانید با چه افرادی کار می‌کنید.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x