راه اندازی معاملات آپشن Coinbase Global در نزدک
0

راه اندازی معاملات آپشن Coinbase Global در نزدک

بازدید : 2013

نزدک، معاملات آپشن Coinbase Global را راه‌اندازی می‌کند.

معاملات آپشن‌ کوین صرافیCoinbase ، امروز وارد نزدک می‌شود. کمتر از یک هفته از لیست شدن بزرگترین صرافی‌ ایالات متحده  در نزدک می‌گذرد. حال نزدک قرار است معاملات آپشن را هم برای Coinbase Global راه‌اندازی کند.

راه‌اندازی این معاملات ، راهی جدید برای سرمایه گذاران است. تا  Coinbase Global را معامله کنند. معاملات آپشن، نماینده حق خرید یا فروش سهام با قیمت مشخص(قیمت اعمال) میباشد. این معاملات در تاریخ انقضا یا قبل از آن صورت می‌گیرند.

براساس اخبار منتشر شده از سوی کوین‌بیس، شاهد تغییرات سهام شرکت بین 429.52دلار و 310دلار در اولین روز معاملات بودیم. طبق گزارشات کوین‌تلگراف، اندکی پس از اعلام این موضوع، کارمندان داخلی چیزی حدود 5 میلیارد دلار به سهم کوین اختصاص دادند.

یاهو فایننس گزارش داد که در تاریخ 14 آوریل، سهام از 429.54دلار حدود 22.5% کاهش یافت. و به مقدار فعلی آن یعنی 332.75% رسید.  این قیمت در معاملات روز دوشنبه اعلام  شده است.

در تاریخ 20 آوریل، کوین‌بیس اعلام کرد که از این روز، از جفت‌های معاملاتی جدیدی برای BAT، کاردانو، MANA و USDC پشتیبانی خواهد کرد. این 4 ارز، با 3 ارز فیات شامل USD، EUR، GBP و همچنین بیت‌کوین و اتریوم جفت می‌شوند. ضمن اینکه بعد از راه‌اندازی، نقدینگی بازار ارزیابی می‌شود؛ قابلیت انجام معاملات لیمیت نیز در دسترس خواهد بود.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x