Santiment: احساسات منفی بیت کوین باعث افزایش قیمت خواهند شد
0

Santiment: احساسات منفی بیت کوین باعث افزایش قیمت خواهند شد

بازدید : 1415

گزیده خبر:

به گزارش U.today، احساسات منفی اخیر بیت کوین در توییتر ممکن است در عین ناباوری به صعود قیمت کمک کند.

طبق توییت، شرکت تجزیه و تحلیل Santiment، در حال حاضر احساسات بیت کوین در توییتر منفی است. این کاهش احتمال بالایی را برای افزایش قیمت بیت کوین به وجود می آورد.

احساسات منفی بیت کوین در توییتر

Santiment اظهار دارد که طبق الگوریتم تجزیه و تحلیل آن، احساسات بیت کوین در توییتر همچنان رو به زوال است. با این حال، طبق گفته کارشناسان این شرکت، هرچه احساسات منفی بیشتر شود ، احتمال افزایش قیمت بالاتر می‌رود. آنها حتی معتقدند این افزایش قیمت، جامعه بیت کوین را غافلگیر خواهد کرد. با توجه به نمودارها معامله گران انتظار كاهش قيمت را دارند و اين براي گاوها اتفاق خوبي خواهد بود.

بعلاوه، شاخص ترس و طمع بیتکوین به 15 رسیده است که مخفف ترس شدید است. آخرین باری که این شاخص به این سطح رسید مارس 2020 بود. در پنجشنبه سیاه، BTC فقط در یک روز 50 درصد افت داشت.

به گفته کارشناسان، ترس شدید در بازار بیتکوین و احساسات منفی، سرمایه گذاران را به سمت گزینه های بهتری سوق میدهد و ممکن است نشانه ای از آغاز روند صعودی باشد.

شباهت نمودارهای بیت کوین با سال 2013

بنیانگذار و مدیر عامل صرافی انگلیسی CoinCorner، دنی اسکات در مورد شباهت عجیب و غریب نمودارهای امروز و نمودارهای 2013 صحبت کرده است.

طبق توییت وی، هر دو نمودار اوج بیت کوین را در ماه آوریل نشان میدهند که پس از آن روند نزولی آغاز میشود که برای چندین ماه ادامه پیدا میکند.با این حال، در آگوست 2013 ، بیت کوین شروع به افزایش کرد و در پایان سال روند صعودی را آغاز کرد.

در اگوست سال 2013 شاهد اوج گرفتن و شکل گیری اوج قیمت اصلی در پایان سال بودیم …

مطلب مفید:صبر در سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال چه نقشی دارد؟

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x