تقاضای بی سابقه مصرف کنندگان برای پذیرش پرداخت های رمزنگاری
0

تقاضای بی سابقه مصرف کنندگان برای پذیرش پرداخت های رمزنگاری

بازدید : 1209

فکت کوینز: طبق گزارشات منتشر شده روزانه شاهد افزایش بی سابقه تقاضا پرداخت های رمزنگاری نزد افراد داخل و خارج از صنعت کریپتو هستیم. بیش از 60 درصد از دارندگان ارزهای دیجیتال به استفاده از پرداخت های رمزنگاری علاقمند هستند. کاربران معتقدند استفاده از ارزهای دیجیتال به عنوان یک روش پرداخت، خرید های آنلاین را شخصی تر و ایمن تر خواهد کرد.

افزایش تقاضا برای پرداخت های رمزنگاری

به گزارش کوین تلگراف، کاربران در کنار سرمایه‌گذاری های طولانی مدت به پرداخت های رمزنگاری بیت کوین علاقه بسیاری دارند. Pymnts ، یکی از نشریات مهم متمرکز بر روشهای پرداخت، روز دوشنبه گزارشی از تقاضا کاربران برای پرداخت های رمزنگاری منتشر کرد. این نظرسنجی حاصل شرکت بیش از 8000 مصرف کننده در ایالات متحده است.

این مطالعه که با همکاری شرکت BitPay انجام شده، نشان میدهد:

علاوه بر هولدرها، افراد در خارج از جامعه کریپتو نیز به پرداخت های رمزنگاری علاقه مند هستند. حدود 93 درصد از هولدرها و 59 درصد از افراد معمولی به اینگونه پرداخت ها علاقمند هستند.

چه افردای که ارزهای دیجیتال دارند و چه آنهایی که ندارند، علاقه زیادی به پرداخت های رمزنگاری نشان دادند. با این حال سطح پذیرش پرداخت های رمزنگاری هنوز پایین است. این مطالعه نشان داد که بیش از 50 درصد از on-ownersها معتقدند تاجران زیادی ارزهای دیجیتال را به عنوان گزینه‌ی پرداخت قبول ندارند.

پرداخت های رمزنگاری تنها مختص ارزهایی مانند بیت کوین نیست. روز سه شنبه، صرافی Coinbase نظرسنجی از بیش از 2000 بزرگسال انگلیسی منتشر کرد:

نتایج نشان میداد 41 درصد از پاسخ دهندگان مایل به خرید رمزارزها به عنوان بخشی از استراتژی سرمایه‌گذاری بلند مدت خود هستند. 51 درصد نیز علاقه خود برای وام گرفتن از طریق ارزهای دیجیتال را ابراز کردند.

بیشتر بخوانید: تحلیلگر کریپتوکوانت از رکوردشکنی احتمالی بیت کوین سخن می‌گوید

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x