هولدرهای بیت کوین و اتریوم تمایلی به فروش دارایی های خود ندارند

هولدرهای بیت کوین و اتریوم تمایلی به فروش دارایی های خود ندارند
0
بازدید : 2864

فکت کوینز: بررسی الگوهای ارائه شده میتواند بینش وسیع تری را نسبت به احساسات بازار ارائه دهند. به نظر میرسد که هولدرهای بیت کوین و اتریوم هنوز تمایلی به فروش ندارند.

گلسنود در گزارش هفتگی خود نگاهی به الگوهای رفتاری هولدرها انداخته است. به نظر میرسد این الگوها صعودی هستند چرا که یک روند نزولی ساختاری در انباشت کوین های جوانتر مشاهده میشود. این روند نشان دهنده انباشت بیشتر است.

هولدرهای بیت کوین و اتریوم

گلسنود اخیرا گزارش کرده است که امواج انباشت بیت کوین و اتریوم در 4 ماه گذشته روند نزولی آشکاری داشته است. کوین هایی با سن کمتر از 3 ماه به احتمال زیاد در طول نوسانات بازار مصرف می شوند. سقوط نرخ انباشت این کوین های جوان نشان میدهد که مشارکت کنندگان ترجیح میدهند دارایی های خود را ذخیره کنند. باتوجه به گزارش کریپتوپوتیتو  BTCهای جوان در حال حاضر تنها 15 درصد از عرضه کلی را تشکیل میدهند و مقدار آنها رو به کاهش است.

هولدرهای بیت کوین
نمودار حجم انباشت بیت کوین

نمودار اتریوم نیز شباهت های زیادی با بیت کوین دارد، ETHهای جوان در حال حاضر تنها 12.5 درصد از حجم عرضه در گردش را به خود اختصاص داده‌اند. گلسنود اذعان دارد که کوین های قدیمی تر (3 ماه تا 1 سال) از نظر آماری کمتر مصرف میشوند. همچنین افزود: افزایش نسبی آنها نشان دهنده افزایش نقدینگی است.

گلسنود این یافته ها را با معیاری بنام معیار سرزندگی تکمیل کرد. این معیار مشخص میکند که آیا کوین های قدیمی نسبت به عرضه کلی بیشتر انباشته (HODLing) میشوند یا تخریب (spending). این معیار از ماه ژوئن روند نزولی داشته، که نشان میدهد کوین ها بیشتر انباشت شده اند. اتریوم نیز الگوی مشابهی را داشته است.

مطلب مفید: Glassnode: بیت کوین و اتریوم به زودی روند صعودی خود را از سر می گیرند

آدرس های غیرصفر بیت کوین

یکی دیگر از معیارهای صعودی تعداد آدرس های غیرصفر بیت کوین است که همچنان در حال افزایش است. در حال حاضر بیش از 38 میلیون آدرس بیت کوینhttps://factcoins.com/coins/bitcoin/ وجود دارد که به اوج ماه می نزدیک است..

همین اتفاق برای اتریوم نیز رخ داده در است. تعداد آدرس های غیرصفر اتریوم در حال حاضر در حدود 60.7 میلیون است. Glassnode اینگونه نتیجه گیری میکند که از منظر عرضه همه چیز صعودی به نظر می‌رسد. به نظر میرسد پویایی عرضه کوین ها، وجود تقاضای اساسی و بالای افراد را نشان می دهد. و اگر ادامه پیدا کند، تاثیر مثبتی بر قیمت ها میگذارد.


جهت اطلاع از آخرین اخبار ارزهای دیجیتال با تیم فکت کوینز همراه باشید:

بیشتر بخوانید:کیف پول غیر حضانتی (non-custodial) چیست؟

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید

فکت کوینز مرجع خبر،تحلیل،آموزش رمز ارز

برای دیدن آموزش های
رایگان بیشتر،عضو شوید

  اشتراک در
  اطلاع از
  0 نظرات
  بازخورد (Feedback) های اینلاین
  مشاهده همه نظرات
  محل تبلیغ
  ramzarzy
  0
  نظر خود را بنویسید !x