مقامات پاراگوئه از قانونی شدن بیت کوین در ماه جولای خبر می‌دهند
0

مقامات پاراگوئه از قانونی شدن بیت کوین در ماه جولای خبر می‌دهند

بازدید : 1278

گزیده خبر:

کارلوس آنتونیو رجالا هلمن، معاون پارلمان پاراگوئه اعلام کرد که بیت کوین در این کشور در ماه جولای قانونی خواهدشد. این خبر در حالی مطرح می‌شود که اخیراً السالوادور بیت کوین را به عنوان واحد پول قانونی خود تصویب کرد.

پاراگوئه در مسیر تصویب بیت کوین

رجالا هلمن هفته پیش اعلام کرد که پاراگوئه قصد دارد تا پروژه مهمی شامل بیت کوین و پی پال را آغاز کند. اگرچه وی در آن زمان اطلاعات زیادی در رابطه با ماهیت دقیق پروژه ارائه نداد، به‌مرورزمان در حساب توییتری خود از اطلاعات آن پرده برداشت.

به گزارش کریپتوپوتیتو، معاون پارلمان پاراگوئه در واکنش به اخبار مبنی بر پذیرش دارایی‌های دیجیتال توسط یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های این کشور در حساب توییتری خود نوشت:

این پاراگوئه است. در ماه جولای برای بیت کوین قانون‌گذاری خواهیم کرد.

اظهارنظر اخیر رجالا هلمن در حالی مطرح می‌شود که اخیراً گابریل سیلوا، نماینده کنگره پاناما از برنامه‌های این کشور برای ارائه لایحه پذیرش بیت کوین به‌ عنوان واحد پول قانونی پاناما خبر داد. وی معتقد است که پاناما باید کشورهای دیگر منطقه را در این زمینه دنبال کند.

این اخبار پس از پذیرش بیت کوین در السالوادور مطرح می‌شوند. مجلس السالوادور چندی پیش بیت کوین را به‌عنوان واحد پولی قانونی این کشور تصویب کرد. علاوه بر این، نجیب بوکله رئیس‌جمهور السالوادور برای حمایت بیشتر، از  ماینرهای این کشور خواست تا با استفاده از انرژی آتشفشان‌های این کشور، به استخراج بیت کوین اقدام کنند. همچنین این کشور به دنبال طرحی است تا حقوق کارمندان و کارگران با بیت کوین پرداخت شود.

بیت کوین راهی برای آزادی

یکی از دلایل عمده‌ای که کشورهایی چون السالوادور و پاراگوئه در روزهای اخیر به سراغ بیت کوین آمده‌اند رهایی از سلطه دلار، نفت و فرار از تورم ارزهای فیات است. پذیرش قانونی بیت کوین در این کشورها به‌منزله تزریق پول تازه به اقتصاد و همچنین جوان‌سازی آن است. علاوه بر این، ویژگی ضد تورم بیت کوین می‌تواند به این کشورها در مقابله با این معضل بزرگ کمک کند.

السالوادور دروازه پذیرش بیت کوین را گشود و به نظر می‌رسد که به‌زودی پاراگوئه و پاناما به این کشور بپیوندند.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x