مشارکت ویزا و پی پال در تأمین سرمایه صندوق بلاک چین کپیتال
0

مشارکت ویزا و پی پال در تأمین سرمایه صندوق بلاک چین کپیتال

بازدید : 1365

گزیده خبر:

به گزارش کریپتوپوتیتو، صندوق بلاک چین کپیتال (Blockchain Capital)، در جدیدترین سری تأمین سرمایه خود با مشارکت غول‌ های پرداختی ویزا و پی پال، 300 میلیون دلار جمع‌آوری کرد.

مشارکت ویزا و پی پال در تأمین سرمایه بلاک چین کپیتال

بر اساس اعلامیه مطبوعاتی منتشر شده در روز دوشنبه، 22 ژوئن، صندوق بلاک چین کپیتال در سری جدید تأمین سرمایه خود موفق به جمع‌آوری 300 میلیون دلار سرمایه شده است. بر اساس گزارشات، در این دور از تأمین سرمایه، شرکت‌ های بزرگی چون ویزا و پی پال نیز مشارکت داشته‌اند.

اما این دور تنها به سرمایه‌گذاران سازمانی چون پی پال و ویزا خلاصه نمی‌شود. در این سری از تأمین سرمایه، دفاتر خانوادگی، صندوق‌های تأمینی، موقوفات دانشگاهی و صندوق‌های بازنشستگی نیز در روند جمع‌آوری سرمایه مشارکت کردند.

بارت استفنس، بنیان‌گذار و شریک شرکت بلاک چین کپیتال در رابطه با دور آخر تأمین سرمایه این صندوق گفت:

مفتخریم که از یک گروه کلاس جهانی از سرمایه‌گذاران در تأمین سرمایه صندوق V استقبال می‌کنیم. به‌عنوان بنیان‌گذار، ما می‌دانیم که ساخت شرکت‌ها، پروتکل‌ها و درواقع یک صنعت کاملاً جدید چقدر دشوار است.

سخنگویان ویزا و پی پال نیز ضمن حمایت از بلاک چین کپیتال، از تلاش این شرکت برای تقویت نوآوری در امور مالی دیجیتال تمجید کردند. خوزه فرناندز دا پونته، مسئول بخش ارزهای دیجیتال پی پال در این رابطه گفت:

سرمایه‌گذاری در صندوق جدید بلاک چین کپیتال به ما امکان می‌دهد تا با کارآفرینانی که آینده اقتصاد غیرمتمرکز و موج جدید خدمات مالی را می‌ سازند سهیم شویم.

صندوق بلاک چین کپیتال

بلاک چین کپیتال یکی از قدیمی‌ ترین صندوق‌ های متمرکز بر صنعت بلاک چین و ارز دیجیتال است و در این حوزه کارنامه ای درخشان دارد. این صندوق از صرافی‌های بزرگی چون کوین بیس و کراکن و همچنین پروژه‌ های مطرحی چون آوه، نکسوس میوچوال و یو ام ای پشتیبانی می‌ کند.

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x