حجم معاملات روزانه‌ی کریپتو Paypal به 242 میلیون دلار رسید!
2

حجم معاملات روزانه‌ی کریپتو Paypal به 242 میلیون دلار رسید!

بازدید : 1567

گزیده خبر:

  • حجم معاملات رمزارز PayPal در میان نوسانات عظیم بیت کوین به سرعت بالا رفته است.
  • نوسانات گسترده در قسمت معاملات دیروز منجر به رکورد جدیدی در حجم معاملات رمزنگاری شده در پلتفورم PayPal شد. آیا این نشانه پیوستن سرمایه گذاران خرد به فضای ارزهای رمزپایه است؟

روز گذشته حجم معاملات رمزارزها در پی پال، به اوج رسیده و رکورد قبلی خود را شکسته است. با در نظر گرفتن رشد روزافزون جستجو برای بیت کوین ، اتریوم و سایر دارایی های دیجیتال در گوگل ،این سوال به وجود می آید که آیا سرمایه گذاران خرد به این صنعت علاقمند شده اند؟

رکورد جدید حجم معاملات رمزارز PayPal

سال گذشته، از وقتی بزرگترین پردازنده پرداخت آنلاین جهان اعلام کرد که امکان معاملات رمزنگاری شده را در پلتفورم خود فراهم خواهد کرد، کاربران مشتاق شدند که که بدانند چه مدت طول می کشد تا سرمایه گذاران خرد از مزایای این پلتفورم استفاده کنند و اینگونه بر بازار تأثیر بگذارند. از این گذشته تعداد کاربران PayPal بیشتر از 300 میلیون است.

اطلاعاتی که منبع نظارتی Nomics منتشر کرده، نشان میدهد که این شرکت اخیراً از افزایش تدریجی حجم معاملات رمزنگاری شده سود کرده است. گرچه روز دوشنبه بی ثباتی معاملات، منجر به بوجود آمدن یک رکورد جدید بالغ بر 240 میلیون دلار، شد. حائز اهمیت است که این مقدار تقریبا دو برابر بیشترین رکورد قبلی است. رکوردی که در 6 ژانویه 2021 رقم خورد.

رکورد جدید حجم معاملات رمزارز PayPal
حجم معاملات (PayPal (itBit. منبع: Nomics

بر طبق اطلاعات Financial Times ، پلتفورم دارایی های دیجیتال itBit متعلق به Paxos معاملات PayPal را انجام خواهد داد.

شایان ذکر است که هنوز این پردازنده پرداخت، به کاربران اجازه نمی دهد دارایی های رمزنگاری شده خود را به کیف پول های خارجی انتقال دهند. یا از آنها در معاملات تجاری استفاده کنند. با توجه به اینکه PayPal عمدتاً یک پلت فرم برای سرمایه‌گذاران خرد است، میتوان تصور کرد که افزایش های اخیر حجم معاملات به واسطه مؤسسات صورت نگرفته است.

ترند های گوگل، ورود سرمایه‌گذاران خرد را تایید میکند.

ترند های گوگل یکی دیگر از شاخص های کلی برای رفتار سرمایه گذاران خرد، به ویژه هنگامی که صحبت از سرمایه گذاری های رمزنگاری شده به میان می آید، میباشد.

افزایش قیمت ها طی چند هفته گذشته، اخیراً باعث شده جستجوهای جهانی گوگل برای “بیت کوین” و “خریدن بیت کوین” رکورد های سالیانه جدیدی را به ثبت برساند. اگرچه هنوز به رکورد سال 2017/2018 نرسیده. (نمودار زیر رشد عظیم جستجو های اخیر را نشان می دهد.)

رکورد جدید حجم معاملات رمزارز PayPal
جستجوی 5 ساله کلمه ” بیتکوین” در گوگل منبع: Google Trends

نکته قابل توجه ، جستجو برای اتریوم است. درست است که اتریوم ATH  جدیدی ثبت نکرده اما جستجوهای گوگل برای دومین رمزارز بزرگ جهان رکورد زده است.

رکورد جدید حجم معاملات رمزارز PayPal
جستجوی 5 ساله کلمه ” اتریوم” در گوگل منبع: Google Trends

همانطور که CryptoPotato قبلاً نیز گزارش کرده بود ، سرمایه گذاران خرد زمانی که افزایش قیمت قابل توجهی به وجود می آید، تمایل دارند که وارد حوزه ارزهای رمزنگاری شده (ویا هر صنعت سرمایه گذاری دیگر) شوند. به همین ترتیب ، آخرین تحولاتی که برای اولین بار منجر به افزایش گسترده قیمت ها و گذر ارزش کلی بازار از مقدار 1 تریلیون دلا شد ، می تواند شاخصی باشد که سرانجام این سرمایه گذاران را به این صنعت جذب کرده.

0
2
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
makarov
2 سال ago

вы, ребята, потрясающие. желаю всем успехов

فرشاد کریمی
پاسخ به  makarov
2 سال ago

Большое спасибо.
Соруш – это просто Саиди

بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

2
0
نظر خود را بنویسید !x