دیوید شولمن: PayPal دستاورد های خود را مدیون ارزهای دیجیتال است
0

دیوید شولمن: PayPal دستاورد های خود را مدیون ارزهای دیجیتال است

بازدید : 1121

گزیده خبر:

درآمد کمپانی PayPal در سه ماه اول 2021 فراتر از انتظارت بوده و به بیش از 6 میلیارد دلار رسیده. مدیرعامل این شرکت موفقیت های PayPal را مدیون اضافه شدن ارزهای دیجیتال به این پلتفرم پرداخت دانست.

پس از منتشر شدن نتایج عملکرد خوب PayPalعملکرد خوب PayPal، دن شولمن ، ارزهای رمزپایه را به عنوان نیروی محرکه اصلی افزایش قابل توجه درآمد و فعالیت کاربران معرفی کرد. بازده بزرگترین پردازنده پرداخت آنلاین، با بیش از 6 میلیارد دلار بیشتر از انتظارات قبلی عمل کرد.

ارزهای رمزپایه عامل موفقیت PayPal

سال گذشته هنگامی که PayPal، برنامه های خود مبنی بر پوشش ارزهای دیجیتال را اعلان کرد، کاربران دچار اختلاف شدند. از یک طرف ، بیش از 350 میلیون کاربر جدید به دارایی های دیجیتال دسترسی پیدا کردند. از طرف دیگر، شرکت در ابتدا امکان برداشت وجه را فراهم نکرده بود. از طرفی به خاطر هزینه های بالای تراکنش، نگرانی هایی وجود داشت.

با این وجود ، استفاده از رمزارزها در این پلتفرم بلافاصله افزایش یافت. این مطلب در گزارشات سه ماه آخر سال 2020 این کمپانی مشهود است. طبق این گزارش، پی پال از جذب 16 میلیون کاربر فعال جدید خبر داده است.

با ثبت نام 14.5 میلیون کاربر جدید دراین اپراتور، نتایج در سه ماه ابتدایی سال 2021 تکرار شدند. هرچند، تعداد کل کاربران شرکت به چیزی حدود 400 میلیون نفر رسید.

سود خالص از 84 میلیون دلار به 1.1 میلیارد دلار رسیده است، که خبر از افزایش بیشتر این عامل میدهد. در پیش بینی های Refinitiv آمده بود که درآمد کلی پی پال 5.9 میلیارد و حجم کل پرداخت ها بالغ بر 265 میلیارد دلار خواهد بود.

با این حال ، این شرکت از هر دو رقم فراتر رفت، درآمد کل 6.03 میلیارد دلار و حجم پرداخت ها 285 میلیارد دلار بود. مدیر عامل، دان شولمن ، این افزایش قابل توجه را به تصمیم شرکت برای افزودن ارزهای رمزپایه نسبت داد.

“ما بخاطر عملکردهای بخش کریپتو، از نتایج تاکتیکی بسیار چشمگیری برخوردار هستیم.”

این مدیر اجرایی همچنین اضافه کرد، حداقل نیمی از تریدرها روزانه در هنگام معامله، از اکانت PayPal خود استفاده میکنند.

مشارکت Venmo با ارزهای دیجیتال

داستان موفقیت پی پال در زمینه رمزارزها ، شرکت را به سمت حمایت از یکی از نهادهای فعال در این زمینه سوق داد. طبق گزارشات قبلی شرکت خدمات پرداخت موبایل، Venmo امکان خرید ، فروش یا ذخیره دارایی های مجازی را برای 70 میلیون کاربر خود، فراهم کرده است.

اکنون بیتکوین (BTC) ،اتریوم (ETH) ،لایت کوین (LTC) و بیتکوین کش (BCH) پشتیبانی میشوند و شرکت قول داده است در آینده دارایی های دیگری را نیز اضافه کند.

ونمو در آن زمان گفت بخش جدید پس از تقاضای بسیار کاربران مشتاق به فعالیت در فضای کریپتو، ایجاد شده است. مدیر کل شرکت این رویداد را به عنوان یک نقطه عطف مهم در چرخه معرفی و پذیرش دارایی های دیجیتال و Venmo عنوان کرد.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x