ادامه جدال توییتری پیتر شیف و مایکل سیلور بر سر بیت کوین
0

ادامه جدال توییتری پیتر شیف و مایکل سیلور بر سر بیت کوین

بازدید : 1405

فکت کوینز: پیتر شیف، مدیرعامل شرکت یورو پسفیک کپیتال دوباره در توییتر به انتقاد از بیت کوین و مایکل سیلور پرداخت. سیلور مدیرعامل مایکرواستراتژی در آخرین مصاحبه خود از بیت کوین و برنامه وی برای هولد کردن این ارز دیجیتال سخن گفته بود و شیف در واکنش به وی گفت که او نمی‌تواند پس از مرگ، بیت کوین را به قبر خود ببرد.

مایکرواستراتژی امیدوار است برای همیشه بیت کوین‌های خود را نگه دارد

به گزارش یوتودی، مایکل سیلور، مدیرعامل مایکرواستراتژی و طرفدار سرسخت بیت کوین دیروز 30 ژوئیه در مصاحبه‌ای با بلومبرگ به تمجید از بیت کوین پرداخت و آن را دارایی دیجیتالی خواند که همه دولت‌ها، بانک‌ها، سرمایه‌گذاران سازمانی و سرمایه‌گذاران خرد به سمت آن خواهند آمد. به گفته وی، با توجه به عرضه محدود بیت کوین به 21 میلیون واحد، شرکت مایکرواستراتژی قصد دارد تا جای ممکن بیت کوین بخرد.

بیشتر بخوانید: مایکرواستراتژی همچنان به سرمایه گذاری در بیت کوین تمایل دارد.

زمانی که میزبان مصاحبه از سیلور در رابطه با فروش بیت کوین‌های خود پیش از دوره ده‌ساله اعلام‌شده توسط وی سؤال پرسید، مدیرعامل مایکرواستراتژی اظهار داشت که امیدوار است بتواند بیت کوین‌های خود را برای همیشه نگه دارد. این ادعای سیلور در حالی بیان شد که روی کاغذ، مایکرواستراتژی از سرمایه‌گذاری‌های بیت کوین خود، علیرغم ضرر ناشی از خریدهای اخیر، 1.4 میلیارد دلار سود برده است.

پیتر شیف دوباره به اظهارات مایکل سیلور واکنش نشان داد

جدال توییتری طولانی‌مدت پیتر شیف و مایکل سیلور همچنان ادامه دارد. شیف در آخرین اقدام خود به سخنان اخیر مایکل سیلور در رابطه با هولد کردن همیشگی بیت کوین واکنش نشان داد و با طعنه گفت که سیلور نخواهد توانست بیت کوین‌هایش را پس از مرگ با خود به قبر ببرد.

در پاسخ، سیلور به مقاله‌ای در رابطه با سرقت طلا از مقبره فراعنه مصر اشاره کرد و به‌نوعی این نکته را یادآور شد که پس از مرگ، نمی‌توان طلا را نیز در گور ذخیره کرد.

 

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x