فیلیپ گرادول: دو شاخص درون زنجیره ای باعث بهبود عملکرد شما در بازار رمزنگاری می شوند
0

فیلیپ گرادول: دو شاخص درون زنجیره ای باعث بهبود عملکرد شما در بازار رمزنگاری می شوند

بازدید : 1300

فکت کوینز: به گفته فیلیپ گرادول دو شاخص درون زنجیره ای به بهبود عملکرد افراد در بازار رمزنگاری کمک میکند.
این دو شاخص: شاخص ورود ارز به صرافی ها (exchange inflow) و شدت ترید (trade intensity) می باشد.

فیلیپ گرادول: توجه به دو شاخص درون زنجیره ای باعث پیشرفت است

اخیرا فیلیپ گرادول، اقتصاددان ارشد شرکت داده های بلاک چین Chainalysis دیدگاه خود را در مورد تجزیه و تحلیل های تکنیکال و تجزیه و تحلیل بلاکچین به اشتراک گذاشت. گرادول در پاسخ به سوالی پیرامون تجزیه و تحلیل بازار، گفت:

تجزیه و تحلیل های تکنیکالی که به طور گسترده توسط تریدرها در بازار استفاده میشود، در واقع کارایی مناسبی ندارند. بسیاری از افراد وقتی می خواهند قیمت یک دارایی را پیش‌بینی کنند، تحلیل های تکنیکال را بررسی می کنند. در واقع بررسی بلاکچین مانند بررسی یک ماهواره بزرگ است که بستر همه فعالیت ها را مشخص میکند.

بیشتر بخوانید: توییت های مایکل سیلور تأثیرگذارتر از ایلان ماسک است

شاخص ورود ارز به صرافی ها (exchange inflow)

به گزارش یوتودی، گرادول به تحلیل بلاکچین علاقه بیشتری دارد و فکر میکند در مقیاس تحلیل های کلان بازار، دقیق تر عمل میکند. اولین ابزار تحلیل درون زنجیره ای پیشنهادی وی، شاخص ورود ارز به صرافی ها است. این شاخص میزان بیت کوین ارسال شده به صرافی ها را نشان میدهد.

وی اظهار دارد استفاده از این ابزار به عنوان یک شاخص کوتاه مدت به شما اجازه میدهد تعداد بیت کوین یا هر رمزارز دیگری را که فعالان بازار مایل به فروش آن هستند، ببینید. افزایش انتقال دارایی ها به یک صرافی، معمولاً از طرف هولدرهایی است که مایلند رمزارزهای خود را به استیبل کوین ها یا ارز فیات تبدیل کنند.

حجم ورود/ خروج ارزها به صرافی

شدت ترید (trade intensity)

دومین شاخص داده های درون زنجیره ای پیشنهادی گرادول، شدت ترید است. شدت ترید یا trade intensity رابطه بین حجم تراکنش ها و جریان ورود رمزارزها به صرافی ها را نشان میدهد. برای مثال، نرخ بالای جریان ورودی بدون حجم خرید به این معنی است که اگر برخی از کاربران مایل به فروش بیت کوین خود هستند، هیچ تریدر یا سرمایه گذاری وجود ندارد که دارایی آنها را بخرد. در این صورت، قیمت آن دارایی نه کاهش می یابد و نه افزایش.

شدت ترید بیت کوین

فیلیپ گرادول افزود که مهمترین نکته برای سرمایه گذاران دیدگاه تکنیکال است که از طریق داده های درون زنجیره ای که بلاک چین ارائه میدهد، به دست می آید.

بیشتر بخوانید: پیش بینی قیمت بیت کوین؛ بررسی نیروهای محرک در جهان بیت کوین: عوامل داخلی

0
0
برای پیشنهاد این مقاله به دیگر کاربران عزیز فکت کوینز روی دکمه زیر کلیک کنید
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
بیت پین
بیت پین
محل تبلیغ
دبی
محاسبه‌گر ارزهای دیجیتال
ارز معادل
تومان

محاسبه با مبلغ تتر : تومان

0
نظر خود را بنویسید !x